Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit zostanie jurorką w „Curvy Supermodel’’? TYLKO U NAS gwiazda komentuje doniesienia mediów

Damian Duda 24 kwietnia 2017 16:45
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

To jest jej czas! Udział w Tańcu z Gwiazdami’’ oraz mówienie wprost o swojej chorobie sprawiły, że Dominika Gwit jest na ustach całej Polski. Niestety, aktorka na co dzień musi stawić czoła hejterom, którzy jej nie oszczędzają. Na szczęście uczestniczka tanecznego programu jak mało kto radzi sobie ze słowami krytyki. Jurorka Tańca z Gwiazdami’’, Beata Tyszkiewicz, powiedziała do Dominiki o kilka słów za dużo, za co później ją przeprosiła. Jednak tym razem internauci stanęli w jej obronie.

Jest pani bardzo apetyczną jagodzianką i wiem, że wszystkie kostiumy są specjalnie dla pani szyte na miarę, ale myślę, że te wszystkie żarty z pani strony mają tylko zasłonić prawdę. Po prostu myślę, że jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej’’, powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: „Jakby pani zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej”

Dominika Gwit zostanie jurorką „Curvy Supermodel’’?!

Jak donosi „Super Express’’, Dominika Gwit ma zostać jurorką nowego formatu, którego uczestniczkami będą kobiety aspirujące do tytułu „modelki plus size’’. Prezenter Zygmunt Chajzer, który ma zasiąść za stołem jurorskim, w rozmowie z tabloidem zachwycał się młodszą koleżanką.

„Jestem pod wrażeniem tego, co robi na parkiecie. Tego typu osoby dodają otuchy i odwagi tym, którzy czują się dyskryminowani przez to, ile ważą’’, powiedział Chajzer.

W rozmowie z dziennikarzem VIVY! Dominika Gwit zaprzeczyła doniesieniom tabloidu. „Żadna propozycja nie została mi złożona. O wszystkim dowiedziałam się z mediów’’, powiedziała Gwit. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami’’ przyznała, że informacje, które pojawiły się w prasie brukowej, są wyssanymi z palca plotkami.

Przeczytaj też: O miłości swojego życia, diecie i... tańcu! Dominika Gwit w niezwykle szczerej rozmowie z VIVĄ!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.