Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit zostanie jurorką w „Curvy Supermodel’’? TYLKO U NAS gwiazda komentuje doniesienia mediów

Damian Duda 24 kwietnia 2017 16:45
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

To jest jej czas! Udział w Tańcu z Gwiazdami’’ oraz mówienie wprost o swojej chorobie sprawiły, że Dominika Gwit jest na ustach całej Polski. Niestety, aktorka na co dzień musi stawić czoła hejterom, którzy jej nie oszczędzają. Na szczęście uczestniczka tanecznego programu jak mało kto radzi sobie ze słowami krytyki. Jurorka Tańca z Gwiazdami’’, Beata Tyszkiewicz, powiedziała do Dominiki o kilka słów za dużo, za co później ją przeprosiła. Jednak tym razem internauci stanęli w jej obronie.

Jest pani bardzo apetyczną jagodzianką i wiem, że wszystkie kostiumy są specjalnie dla pani szyte na miarę, ale myślę, że te wszystkie żarty z pani strony mają tylko zasłonić prawdę. Po prostu myślę, że jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej’’, powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz do Dominiki Gwit: „Jakby pani zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej”

Dominika Gwit zostanie jurorką „Curvy Supermodel’’?!

Jak donosi „Super Express’’, Dominika Gwit ma zostać jurorką nowego formatu, którego uczestniczkami będą kobiety aspirujące do tytułu „modelki plus size’’. Prezenter Zygmunt Chajzer, który ma zasiąść za stołem jurorskim, w rozmowie z tabloidem zachwycał się młodszą koleżanką.

„Jestem pod wrażeniem tego, co robi na parkiecie. Tego typu osoby dodają otuchy i odwagi tym, którzy czują się dyskryminowani przez to, ile ważą’’, powiedział Chajzer.

W rozmowie z dziennikarzem VIVY! Dominika Gwit zaprzeczyła doniesieniom tabloidu. „Żadna propozycja nie została mi złożona. O wszystkim dowiedziałam się z mediów’’, powiedziała Gwit. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami’’ przyznała, że informacje, które pojawiły się w prasie brukowej, są wyssanymi z palca plotkami.

Przeczytaj też: O miłości swojego życia, diecie i... tańcu! Dominika Gwit w niezwykle szczerej rozmowie z VIVĄ!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…