Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit zawiesza karierę. Aktorka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą

„Na razie zajmę się tym, co najważniejsze. Zagram najważniejszą rolę w swoim życiu”

Olga Figaszewska 25 października 2022 11:05
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski oczekują narodzin pierwszego dziecka. Małżonkowie nie posiadają się z radości. Wkrótce rozpoczną najpiękniejszą przygodę! „To najpiękniejsze, co może się człowiekowi przytrafić. Wiadomo, że będą gorsze dni, ale będą i piękne. Będziemy mieli dla kogo żyć”, mówiła aktorka w ostatnim wywiadzie Krystynie Pytlakowskiej dla viva.pl. Teraz Dominika Gwit wyznała, że na pewien czas zawiesza karierę. Od listopada poświęca się rodzinie i przygotowaniom do najważniejszej roli.

Dominika Gwit wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Na świecie pojawi się wyczekany synek pary. W sierpniu zakochani ogłosili w mediach społecznościowych szczęśliwą wiadomość. Od tamtej pory aktorka chętnie dzieli się z obserwatorami sowimi doświadczeniami i przeżyciami. Dominika Gwit wspólnie z mężem nie mogą doczekać się, kiedy ich rodzina się powiększy. Niedawno aktorka w wywiadzie dla viva.pl podkreślała, że nie będzie zdradzała terminu porodu.

„To piękny czas. Nie zdradzam publicznie terminu porodu, ale jeszcze mam trochę czasu. Zresztą nie wiem, czy ten poród nastąpi w terminie, ponieważ mam wiele chorób współistniejących. Nie wiadomo więc, co będzie. W każdym razie, czekamy z mężem z utęsknieniem na zostanie rodzicami”, iła niedawno w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Dominika Gwit jest pełna miłości, zaufania i spokoju. Podkreśla, że do szczęścia niewiele jej potrzeba. „Chciałabym: zdrowia dla siebie, męża i dla naszego synka, który się niebawem urodzi”, dodawała.

Czytaj też: Dominika Gwit-Dunaszewska o macierzyństwie: „To najpiękniejsze, co może się człowiekowi przytrafić”

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019

Aktorka przez cały czas była aktywna zawodowo. Pojawiała się w kolejnych projektach, występowała na scenie. Teraz przekazała fanom, że zamierza zrobić przerwę i skupić się na przygotowaniach do narodzin synka. Dominika Gwit zagra ostatnie spektakle i ma nadzieję, że szybko wróci do zawodu. W tym momencie najważniejsza jest dla niej jedna rola. Rola mamy.

„Ja dziś zaliczyłam ostatni hotelowy nocleg w trasie ze spektaklami! 💪Zaraz jadę do Opola zagrać swoje ostatnie Szalone Nożyczki 🙈 W sobotę zagram ostatnią Pomoc Domową i koniec mojej "przeddzieciowej" przygody z Teatrem. W przyszłym roku praca będzie miała już zupełnie inny wymiar 😁 Na Scenę wrócę jak najszybciej się da, bo przecież nie umiem bez Niej żyć ❤ Ale na razie zajmę się tym, co najważniejsze. Zagram najważniejszą rolę w swoim życiu. Od listopada zajmę się już tylko Rodziną i przygotowaniami do życia we troje 💞 Och! Czy ja to wszystko ogarnę? 🤯 Wy też miałyście mętlik w głowach w 3 trymestrze?
Całuję Was! 🥰 Pięknego tygodnia ! Domi 💞”, zdradziła.

W komentarzach zaroiło się od słów wsparcia. Fani życzą aktorce wszystkiego, co najpiękniejsze i radzą, by wyspała się na zapas. „Dasz radę ❤ ja w trzecim trymestrze już pomału zaczynałam myśleć o porodzie… balam się bardzo. ❤ jedno jest pewne odpoczywaj, spij ile możesz bo później może być różnie”, „Będzie wszystko normalnie! Dużo miłości, mało spania i czasami trochę niepokoju czy wszystko ok z tymi kilkoma kilogramami szczęścia, które płacze!”, „Odpoczywaj i wykorzystaj ten trzeci trymestr na odpoczynek. Sama jestem w 30 tygodniu i już przystopowałam ze wszystkim”, „Trzeci trymestr najgorszy pod względem psychicznym, czy będzie dobrze? Jak dam ze wszystkim radę? Czy sprawdzę się jako mama? Czy? Wszystko będzie ok”, czytamy. 

Sprawdź też: Oświadczył się po dwóch tygodniach znajomości. Oto historia miłości Joszka i Debory Brodów

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.