Dominika Figurska
Fot. Damian KLAMKA/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Dominika Chorosińska jest w ciąży! To szósty raz kiedy aktorka i radna PiS zostanie mamą

Szczęśliwy tata zdradził termin porodu i płeć dziecka

Rafał Kowalski 3 lipca 2020 19:47
Dominika Figurska
Fot. Damian KLAMKA/East News

Na pełnoletniość swojego małżeństwa Dominika Chorosińska (znana też jako Figurska) i jej mąż Michał postanowili sprawić sobie niespodziankę. Okazuje się, że aktorka znów jest w ciąży i już za kilka miesięcy powita na świecie szóstego potomka. Do Anastazji, Matyldy, Józefa, Piotra i Jana Pawła już niedługo dołączy… kolejne siostrzyczka!

Szósta ciąża Dominiki Chorosińskiej – szczegóły

Dawna gwiazda serialu M jak miłość dziś częściej niż w aktorstwo angażuje się w politykę. Niedawno w podwarszawskich Ząbkach popularna radna PiS była gościem jednej z konferencji prasowych. I to właśnie wtedy jej kolega - poseł PiS Piotr Uściński – wykorzystał okazję, by ogłosić publicznie, że 41-latka jest w ciąży. „Proszę państwa, ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego”, mówił o szóstej ciąży gwiazdy polityk.

Powyższe informacje postanowiła sprawdzić redakcja Faktu. Radosne wieści okazały się prawdziwe. „Tak, znów zostanę tatą. Żona czuje się bardzo dobrze”, powiedział Michał Chorosiński i wyjawił płeć dziecka oraz termin porodu. „To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni”, dodał aktor.

Przypomnijmy, że Dominika i Michał Chorosińscy wcale nie planowali szóstki dzieci Rozmowy i plany zakochanych zakładały mniejszą liczbę pociech. „Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci. Wtedy to było powiedziane żartem. Właściwie z pierwszym dzieckiem wydawało nam się, że nastąpił koniec świata, że na nim się skończy. Potem pojawiło się drugie i trzecie. Nagle zobaczyliśmy, że to może być coś pięknego, że te dzieci to jest wielki skarb… i pojawiło się czwarte dziecko. I śmiejemy się z mężem, że potem nie chcieliśmy, żeby ten czwarty był jedynakiem, ponieważ poprzednia trójka wychowywała się jak gdyby razem. Była duża różnica wieku między nimi, ponieważ czwarty synek pojawił się po dłuższej przerwie i stąd nasza decyzja o kolejnym dziecku. Jesteśmy przekonani, że zupełnie inaczej chowają się maluchy, jak są blisko siebie”, kilka lat temu mówiła aktorka w Dzień Dobry TVN. Wypowiedź była przepełniona miłością i w ogóle nie wskazywała, że mąż Dominiki Chorosińskiej (Figurskiej) wcale nie jest biologicznym ojcem jednego z dzieci. Aktor wychowuje jednak dziś całą piątkę pociech.

Dominice Chorosińskiej po raz szósty serdecznie gratulujemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Chorosińska (@dominikachorosinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Chorosińska (@dominikachorosinska)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.