Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan krytykowano, że nieustannie trzyma się za brzuch, ale księżna ma ku temu powód…

To nagranie robi w sieci furorę!

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2018 11:18
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Kilka dni temu Księżna Meghan pojawiła się na gali British Fashion Awards. Fani rodziny królewskiej zgodnie stwierdzili, że wyglądała przepięknie. W czarnej kreacji Givenchy na jedno ramię z dumą eksponowała ciążowy brzuszek, nie dając zapomnieć Brytyjczykom, że przyjście na świat kolejnego royal baby zbliża się wielkimi krokami.

Choć naruszyła zasady królowej, mając tego dnia pomalowane na czarno paznokcie, to jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego: Czy ona tak poważnie chodziła całą noc? Czy martwiła się, że brzuch jej spadnie, czy coś? Śmiesznie”, pisze jeden z nich. Chwilę później pod fotografiami Meghan pojawiła się fala podobnych komentarzy. Okazuje się jednak, że zachowanie księżnej ma swoje uzasadnienie... 

Księżna Meghan w ciąży cały czas trzyma się za brzuch - hejt w sieci

Nie da się nie zauważyć, że ciąża Meghan to jeden z najczęściej komentowanych tematów w sieci. Niedawno księżna Sussex pojawiła się na gali British Fashion Awards, gdzie zachwyciła swoją stylizacją. Tego wieczoru Meghan miała na sobie czarną kreacje Givenchy na jedno ramię, która idealnie podkreślała jej ciążowe krągłości. Nie byłoby w tym nic zaskakującego i drażniącego, gdyby nie fakt, że niemal przez cały wieczór księżna trzymała się za brzuch. Czujni internauci dopatrzyli się więc nie tylko tego, że naruszyła zasady protokołu, malując na czarno paznokcie. 

W sieci pod zdjęciami księżnej Sussex pojawia się masa nieprzyjemnych komentarzy, odnoszących się do jej zachowania.  Czy ona tak poważnie chodziła całą noc? Czy martwiła się, że brzuch jej spadnie, czy coś? Śmiesznie”, pisze jeden z nich. „W pełni się zgadzam jeśli chodzi o ściskanie dziecka jak trofeum. To naprawdę daje do myślenia. To działanie pod publiczkę, uważam to po prostu za działanie aktorskie”, pisze drugi. 

Dlaczego Meghan w ciąży ciągle trzyma się za brzuch?

Faktycznie patrząc na to z boku wielu odniosło wrażenie, że księżna ostentacyjnie trzyma swój brzuch tak, jakby chciała się nim pochwalić. Okazuje się, że jej zachowanie ma swoje uzasadnienie. Na nagraniu poniżej widać, że tego dnia dziecko Meghan było wyjątkowo aktywne i dostarczało mamie dużo rozrywki i... kopniaków.

Jeden z nich był tak mocny, że przyszła mama aż zamknęła oczy z bólu, ale wciąż, jak przystało na księżną, nie wyszła ze swej roli. Wygląda na to, że jak chce, to potrafi zachowywać się jak prawdziwa księżna, choć musimy przyznać, że okoliczności nie były zbyt sprzyjające...  

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.