Najnowsze zdjęcia Barrona zaskakują!

Weronika Kostyra 21 listopada 2018 19:55

Donald i Melania Trumpowie nieczęsto zabierają swojego jedynego syna na oficjalne wyjścia. 12-latek jest oczkiem w głowie swoich rodziców i wydaje się, że świadomie chronią go pni przed opinią publiczną. Jak każdy chłopiec w jego wieku Barron Trump bardzo szybko rośnie i mężnieje, dlatego jego najnowsze zdjęcia po kilkumiesięcznej nieobecności w mediach naprawdę zaskakują!

Barron Trump rośnie jak na drożdżach

Barron Trump zmienił się nie do poznania! Przede wszystkim bardzo urósł. Wzrostem dorównuje już matce i lada moment stanie się wyższy od Donalda Trumpa, a ma dopiero 12-lat! Syn prezydenta prezentował się niezwykle dojrzale i elegancko w uszytym na miarę garniturze. O jego stylizację z pewnością zadbała Melania, która ma świetny gust i interesuje się modą.

Barron Trump żyje nie tylko pod baczną obserwacją mediów, ale i ojca, któremu chce zaimponować. W końcu to on jest jego wielkim autorytetem. Tak jak kiedyś ojciec, chłopiec uczy się finansów, bankowości i rachunkowości. Pilnie uczy się także matematyki. Nie bez powodu pisze się, że jego ulubionym strojem są... garnitury. Syn Donalda Trumpa nie ma jednak łatwego zadania. Od Barrona oczekuje się, że dorówna braciom w ich sukcesach zawodowych. Donald Trump Junior jest przedsiębiorcą i prezesem The Trump Organization, Eric Trump jest wiceprezesem The Trump Organization, biznesmenem i filatropem. Dobrze byłoby nie wypaść gorzej niż siostry - Ivanka jest businesswoman, a Tiffany modelką. Na najmłodszym synie Trumpa, 12-letnim Barronie ciąży więc ogromna presja.

Zobaczcie, jak teraz wygląda! 

1/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
1/4

Donald i Melania Trumpowie nieczęsto zabierają swojego jedynego syna na oficjalne wyjścia.

2/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
2/4

12-latek jest oczkiem w głowie swoich rodziców i wydaje się, że świadomie chronią go pni przed opinią publiczną.

3/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
3/4

Jak każdy chłopiec w jego wieku Barron Trump bardzo szybko rośnie i mężnieje.

4/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
4/4

Jego najnowsze zdjęcia po kilkumiesięcznej nieobecności w mediach naprawdę zaskakują!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.