Najnowsze zdjęcia Barrona zaskakują!

Weronika Kostyra 21 listopada 2018 19:55

Donald i Melania Trumpowie nieczęsto zabierają swojego jedynego syna na oficjalne wyjścia. 12-latek jest oczkiem w głowie swoich rodziców i wydaje się, że świadomie chronią go pni przed opinią publiczną. Jak każdy chłopiec w jego wieku Barron Trump bardzo szybko rośnie i mężnieje, dlatego jego najnowsze zdjęcia po kilkumiesięcznej nieobecności w mediach naprawdę zaskakują!

Barron Trump rośnie jak na drożdżach

Barron Trump zmienił się nie do poznania! Przede wszystkim bardzo urósł. Wzrostem dorównuje już matce i lada moment stanie się wyższy od Donalda Trumpa, a ma dopiero 12-lat! Syn prezydenta prezentował się niezwykle dojrzale i elegancko w uszytym na miarę garniturze. O jego stylizację z pewnością zadbała Melania, która ma świetny gust i interesuje się modą.

Barron Trump żyje nie tylko pod baczną obserwacją mediów, ale i ojca, któremu chce zaimponować. W końcu to on jest jego wielkim autorytetem. Tak jak kiedyś ojciec, chłopiec uczy się finansów, bankowości i rachunkowości. Pilnie uczy się także matematyki. Nie bez powodu pisze się, że jego ulubionym strojem są... garnitury. Syn Donalda Trumpa nie ma jednak łatwego zadania. Od Barrona oczekuje się, że dorówna braciom w ich sukcesach zawodowych. Donald Trump Junior jest przedsiębiorcą i prezesem The Trump Organization, Eric Trump jest wiceprezesem The Trump Organization, biznesmenem i filatropem. Dobrze byłoby nie wypaść gorzej niż siostry - Ivanka jest businesswoman, a Tiffany modelką. Na najmłodszym synie Trumpa, 12-letnim Barronie ciąży więc ogromna presja.

Zobaczcie, jak teraz wygląda! 

1/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
1/4

Donald i Melania Trumpowie nieczęsto zabierają swojego jedynego syna na oficjalne wyjścia.

2/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
2/4

12-latek jest oczkiem w głowie swoich rodziców i wydaje się, że świadomie chronią go pni przed opinią publiczną.

3/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
3/4

Jak każdy chłopiec w jego wieku Barron Trump bardzo szybko rośnie i mężnieje.

4/4
Donald Trump, Melania Trump, Barron Trump
Copyright @AP/East News
4/4

Jego najnowsze zdjęcia po kilkumiesięcznej nieobecności w mediach naprawdę zaskakują!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.