VIVA! VIDEO

Nowe taneczne show TVP2 z polskimi gwiazdami

Słyszeliście już o "Dance Dance Dance"?

Artykuł sponsorowany 13 lutego 2018 10:59

Co łączy polskie gwiazdy oraz najlepsze taneczne choreografie z teledysków i musicali? Najnowszy program „Dance Dance Dance“ w TVP2! To wielkie, zapierające dech w piersiach taneczne show, w którym gwiazdy będą odtwarzać choreografie z najbardziej znanych światowych teledysków i rywalizować ze sobą na scenie. Kogo zobaczymy w tym niezwykłym widowisku? 

 

Nowatorskie taneczne show w TVP2

Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, sceny z filmów takich jak „Dirty Dancing”, „Magic Mike” czy „Blues Brothers”, wpisały się do światowej popkultury. W nowym tanecznym programie TVP2 uczestnicy, przez osiem tygodni, będą musieli w najdrobniejszych szczegółach odwzorować choreografie znane milion ludzi na całym świecie. Dzięki stworzonym w najnowocześniejszej technologii scenografiom, łączącym świat realny z komputerowym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych. Gospodarzami programu będą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

basia_kurdej_szatan_tomasz_kammel
Fot. East News

 

Gwiazdy w „Dance Dance Dance“

W programie „Dance Dance Dance” będziemy mogli śledzić zmagania piosenkarki Patricii Kazadi, która wystąpi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią. Ich rywalkami będą Miss Polonia Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W tanecznej rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu „Na Sygnale” – Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz serialu „Rodzinka.pl” – Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. Swoje taneczne umiejętności zaprezentują także prezenterka programu „Pytanie na Śniadanie” Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska wystąpi z życiowym partnerem Emilem Gankowskim. A kto zasiądzie w jury programu? Najpopularniejsza polska trenerka fitness Ewa Chodakowska, tancerka Ida Nowakowska oraz projektant mody i tancerz Robert Kupisz. 

wiktoria_gasiewska_adam_zdrojkowski_dance_dance_dance
Fot. Mat.prasowe


Wyczerpujące treningi gwiazd

Kamery będą towarzyszyły uczestnikom „Dance Dance Dance” w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział w show TVP2, musiała całkowicie podporządkować swoje życie nauce choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo ćwicząc układy taneczne pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Przyznajemy, że nie możemy się doczekać i jesteśmy ciekawi jak poradzą sobie uczestnicy programu. Coś czujemy, że to będzie prawdziwy hit!  

paulina_krupinska_klaudia_halejcio_dance_dance_dance
Fot. Mat.prasowe

"Dance Dance Dance" obejrzymy w każdą sobotę, już od 2 marca, w telewizyjnej Dwójce.   

 

Materiał powstał we współpracy z TVP2
 

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!