Cameron Diaz
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA FILMU

Cameron Diaz rezygnuje z aktorstwa?! „Nie wiem, co musiałoby się stać, by wróciła”

Co jest tego powodem?

Gabriela Czernecka 13 marca 2018 16:45
Cameron Diaz
Fot. Getty Images

Czy to już koniec aktorskiej kariery Cameron Diaz? Słowa aktorki Selmy Blair zdałyby się to potwierdzać. W końcu gwiazda Sekstaśmy, Maski, Sposobu na blondynkę czy Aniołków Charliego od trzech lat nie zagrała w żadnym filmie. Nie widać jej też na filmowych premierach, rozdaniach nagród czy światowych imprezach. Choć wciąż wygląda jak nastolatka, jest szczęśliwą mężatką, i wydawałoby się, że jej życie jest idealne, u gwiazdy nie najlepiej się dzieje... 

Cameron Diaz zniknęła ze świata filmu

Ostatni film z jej udziałem to Sekstaśma z 2014 roku. Rok później zaliczyła epizod w serialu dla dzieci Yo Gabba Gabba!, ale od tamtej pory nie widać jej na uroczystych galach czy imprezach. Nie pojawia się także na wielkim ekranie. Co dzieje się z Cameron Diaz? - pytają fani. W końcu gwiazda jeszcze do niedawna uznawana była za jedna z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood.

Ogromną popularność przyniosły jej role w takich filmach jak: Maska, Aniołki Charliego czy Vanilla Sky. Świetnie sprawdziła się także w filmie Sposób na blondynkę czy Mój chłopak się żeni. Jednak odkąd Cameron Diaz w 2015 roku wzięła ślub z wokalistą, Benjim Maddenem, na ekranie zaczęła pojawiać się coraz rzadziej. Dlaczego aktorstwo stało się dla gwiazdy sprawą drugorzędną. 

Problemy psychiczne Cameron Diaz

W Hollywood nie jest już tajemnicą to, że Cameron Diaz ma poważne problemy psychiczne. Aktorka przeszła wiele terapii, ale jak na razie żadna z nich nie przynosi rezultatu. Gwiazda nie chce na razie wracać więc do pracy, gdyż to zamiast jej pomagać, jeszcze bardziej utrudniłoby jej powrót do zdrowia. Te informacje zdawałyby się potwierdzać słowa koleżanki po fachu, Selmy Blair. Wraz z aktorką Diaz pracowała na planie filmu Ostrożnie z dziewczynami w 2002 roku.

Cameron Diaz kończy karierę aktorską. Czym się zajmie?

W rozmowie z Metro, Selma Blair wyznała, że Cameron nie zamierza wracać do aktorstwa. „Byłam na lunchu z Cameron i wspominałyśmy film Ostrożnie z dziewczynami. Pomyślałam, że byłoby super nagrać sequel, ale Cameron stwierdziła, że skończyła z aktorstwem. Powiedziała mi wprost 'to koniec'. Mówiła, że jest już tym bardzo zmęczona”, powiedziała Blair dla Metro.

Co jest powodem decyzji gwiazdy? Podobno Cameron Diaz chce w pełni poświęcić się obowiązkom domowym: „Ona chce się teraz skupić na mężu. Jest bardzo szczęśliwa i mówi, że nie wie, co by się musiało stać, by wróciła do grania”, powiedziała Selma Blair. 

NIedawno pojawiły się także plotki, że oprócz problemów psychicznych, aktorka zmaga się z depresją. Dlaczego? Od dwóch lat wraz ze swoim mężem Benjim Maddenem starają się o dziecko. „Jeśli założę kiedyś rodzinę, to tak będzie, po prostu się to wydarzy. Może będę też wtedy miała dzieci, ale na pewno nie urodzę ich dlatego, że ktoś tego ode mnie oczekuje”, powiedziała kilka lat temu w wywiadzie. Teraz bycie mamą stało się dla Diaz priorytetem. Niedawno pojawiły się plotki, że Cameron Diaz jest w ciąży, ale para nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Czy jej marzenie o powiększeniu rodziny się spełni?  

Cameron Diaz w ciąży
Fot. East News

Cameron Diaz ma problemy psychiczne
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.