Olga Figaszewska 14 października 2017 15:00
1/9
Paweł Kukiz, Pola Kukiz, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram, East News
1/9

Paweł Kukiz zrezygnował z życia rockmana. Przez 30 lat byl liderem kultowej grupy "Piersi". Niedawno media rozpisywały się o złym stanie zdrowia Pawła Kukiza. Muzyk trafił do szpitala na początku września, a lekarze zdiagnozowali zmiany miażdżycowe oraz zaburzenia oddechowe. Paweł Kukiz potwierdza, że  dziś czuje się dobrze. W sobotę pojawił się w porannym wydaniu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swoim stanie zdrowia, skomentował sytuację polskiej służby zdrowia i opowiedział o planach. Tworzyszyła mu córka, Pola. Czy dziewczyna przestraszyła się, gdy tata trafił do szpitala?

 

Zobacz też: "Nie jestem mężem bez skazy". Paweł Kukiz w czasach, gdy nie myślał jeszcze o polityce

 

Paweł Kukiz i Pola Kukiz w Dzień Dobry TVN

Paweł Kukiz jest mocno zaangażowany w pracę nad poprawem bytu Polaków. Sam o sobie mówi, że jest działaczem obywatelskim czasowo zasiadajacy w Parlamencie. Niestety ciężka praca odbiła się na jego stanie zdrowia: stres, brak snu, częste podróże, papierosy, energetyki, aż w końcu życie na świeczniku. Pobytu w szpitalu przybliżył mu działanie i problemy polskiej służbie zdrowia. Głodówka lekarzy rezydentów jest dla niego nie do przyjęcia. „Rozmawiałem z lekarzami. Namawiałem środowiska medyczne by trzymały się razem i dochodziły swoich spraw. Fizjoterapeuta zarabia miesięcznie 1300 złotych (...) Reforma służby zdrowia musi być rozciągnięta w czasie na 10-15 lat, wyjaśnia.

 

Rodzina Pawła Kukiza przejęła się jego stanem zdrowia. „Na początku oczywiscie wszyscy byliśmy w strachu. Tato wiele lat nie chodził do lekarza. Wiedziałam, że zostanie przebadany od góry do dołu. W końcu wziął się za siebie”, mówi córka Pawła Kukiza, PolaDziewczyna wspiera ojca w politycznej karierze i nie da się ukryć, że jest do niego podobna. Czy pójdzie w jego ślady?

 

Zobacz też: Leszek Miller zamieścił w sieci zdjęcie wnuczki i... wywołał burzę! Dlaczego spadł na nią hejt?

 

Czy Pola Kukiz pójdzie w ślady taty? Czym się zajmuje? 

Nigdy nie odczuwała, że jest córką sławnego taty. „Tata to tata. Był kochany i opiekuńczy. Czasem był wredny", wyznała Pola w rozmowie z Dzień Dobry TVN.  Pola ma 23 lata i jest jedną z trzech córek Pawła Kukiza. Rok temu w imieniu taty odebrała nagrodę w plebiscycie "Srebrne Usta". I już wtedy przykuła uwagę mediów. Wiele razy towrzyszyła ojcu podczas kampanii wyborczych. Pola jest również bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 3 tysiące osób. Dziewczyna prowadzi zwykłe życie, a kontrowersyjnym tatą stoi murem. 

 

Polecamy też: Wnuczka Leszka Millera, Monika Miller, znów zaskakuje! Tym razem zamieszanie wywołały jej zdjęcia z wakacji. Słusznie?


Uważacie, że przypomina Pawła Kukiza? Sprawdźcie to w naszej galerii!

6/9
 Paweł Kukiz, Pola Kukiz, dzieci gwiazd
Copyright @Instagram/@polakukiz
6/9

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…