Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Czy Blanka Lipińska wybacza zdradę? „Dostał w pysk i się wyprowadziłam”

Pisarka ostro skomentowała zachowanie Tymona Tymańskiego

Weronika Kostyra 3 czerwca 2019 14:51
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Blanka Lipińska błyskawicznie podbiła rynek wydawniczy swoimi powieściami erotycznymi – każda z nich zostaje bestsellerem. O ich autorce jest głośno także za sprawą jej ciętego języka i bezkompromisowych poglądów. Nie ma dla niej tematów tabu – bez skrępowania mówi o seksie i sprawach kobiet. Właśnie skomentowała głośny ostatnio skandal, jaki wywołał Tymon Tymański przyznający w wywiadzie, że nie jest wierny swojej żonie.

Błanka Lipińska nie wybacza zdrady?

Tymon Tymański udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał się do zdradzania żony. Według muzyka ukochana wiedziała, że jest w otwartym związku i nie miała problemu z tym, że Tymański ma wiele partnerek seksualnych. Okazało się jednak, że żona wcale nie akceptowała jego zdrad. Maria Tymańska o wszystkim dowiedziała się z mediów i natychmiast zapowiedziała rozwód.

Sprawę skomentowała Blanka Lipińska znana z ostrego języka i otwartych poglądów w sprawach damsko-męskich. Okazuje się, że jest absolutnie oburzona zachowaniem Tymona Tymańskiego. Uważa, że zdrada jest jedną z gorszych rzeczy, jaka może wydarzyć się w związku. Sama nigdy by jej nie wybaczyła. „Mnie co prawda nigdy nikt nie zdradził, ale raz w życiu miałam sytuację, że mężczyzna z którym byłam zaręczona romansował i toczył dwuznaczne konwersacje z dziewczyną z drugiego końca świata. Tego samego dnia dostał w pysk i się wyprowadziłam. Nie miało to w ogóle dla mnie znaczenia, że byliśmy zaręczeni i jesteśmy razem dwa lata. Jeżeli jedna kobieta mu w domu nie wystarczała i potrzebował bodźców w internecie, to po prostu to zakończyłam i nigdy więcej go nie widziałam na oczy. Duma, honor i godność myślę nie pozwoliłyby mi na tolerowanie zdrad”, powiedziała w rozmowie z Faktem.

Pisarka podkreśla też, że najgorsza z możliwych jest zdrada psychiczna. „Facet jak jest nawalony może pomylić łóżka i kobieta nawet się nie dowie. Można to nazwać "błędem w sztuce". Chociaż tego pewnie też bym nie wybaczyła. Powiedziałabym mu, że skoro nie umie pić, to żeby nie pił. A jeżeli ktoś trzyma mnie za rękę i myśli o innej kobiecie to jest już to najgorsze... i tu miałam na myśli niecenzuralne słowo, ale go nie powiem”, przyznała szczerze.

Zgadzacie się z jej poglądami? 

Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.