Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Zmiany w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Po wakacjach wróci do TVN?

Dziennikarka zamieściła wymowny komentarz

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2020 14:52
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Po tragicznym wypadku Piotra Woźniak-Staraka na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wycofać się z życia publicznego. Zaangażowała się w przygotowania do premiery Ukrytej gry, ostatniego filmu zmarłego producenta, ale nie myślała o pracy. Po pewnym czasie zdecydowała się jednak na powrót do mediów, tym razem do radia. Od tego czasu fani dziennikarki liczą, że wróci również do TVN. Czy tak też się stanie?

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN?

Chociaż Agnieszka Woźniak-Starak nie wróciła jak dotąd do pracy w telewizji, stacja TVN liczy, że wkrótce to się zmieni. Jak informuje Super Express, trwają już rozmowy na temat autorskiego programu dziennikarki, a ona sama spotkała się ostatnio z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN.

„Jak udało nam się ustalić, na pewno nie chciałaby wracać do typowo rozrywkowych programów. Po głowie chodzą jej dokumenty i reportaże, jakie już kiedyś przygotowywała dla TVN Style. Po swoich przeżyciach jest gotowa do tego, by przed kamerami poruszać trudniejsze, życiowe tematy”, przekazał SE.

Edward Miszczak już wcześniej dał do zrozumienia, że Agnieszce Woźniak-Starak potrzebny jest czas. „Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót”, zapewnił wtedy.

„Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnio był świetny dokument Szalone Tokio. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte”, wtórowała mu szefowa TVN Style, Małgorzata Łupina, w rozmowie z magazynem Party

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak o planach na przyszłość

Dziennikarka podczas rozmowy z Dorotą Wellman nie ukrywała, że tęskni za pracą, ale podkreśliła, że zależy jej na zmianach. „Myślę o tym, co mogłabym robić. Nie mam sprecyzowanego pomysłu, ale wiem, że wydarzyło się coś takiego, co stawia wyraźną kreskę. Chciałabym dużo rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej”, mówiła w listopadzie 2019 roku.

„Myślę, że jest bardzo dużo do zrobienia. Ja bym chciała robić mądre rzeczy i mam nadzieję, że one są przede mną. [...] Myślę, że 2020 to będzie taki rok, który da mi odpowiedzi na wiele pytań”, dodała.

W marcu tego roku dołączyła do newonce.radio z autorską audycją Life Balance. „Chciałabym zapraszać ludzi, którzy są inspirujący, ale też takich, którzy znaleźli swoje miejsce w życiu, czasem na przekór różnym sytuacjom. Którzy będą mogli nam powiedzieć, skąd czerpać w życiu siłę”, opisała swój program. W ramach audycji porozmawiała m.in. z Magdaleną Boczarską, Joanną Jędrzejczyk czy Manuelą Gretkowską.

Ostatnio udostępniła na swoim Instagramie post Bartka Jędrzejaka, który napisał, że tęskni za pracą na planie Big Brothera. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że też jej brakuje tego programu. „To był dobry czas. Czas zatem wracać. Jeszcze trochę...”, dodała ku uciesze fanów.

Czy tym samym zapowiedziała powrót to telewizji? 

Agnieszka Woźniak-Starak, Instagram
Fot. Screen Instagram / Za Jastrząb Post

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.