Cristiano Ronaldo otrzyma rodzinne show. Jakie sekrety w nim zostaną ujawnione?
Fot. Instagram @cr7
Z ŻYCIA GWIAZD

Cristiano Ronaldo na rodzinnym zdjęciu. Pozuje z dziećmi w wannie

Fotografia wywołała mieszane komentarze w sieci. „Dziwne”, piszą internauci

Konrad Szczęsny 25 lutego 2020 11:37
Cristiano Ronaldo otrzyma rodzinne show. Jakie sekrety w nim zostaną ujawnione?
Fot. Instagram @cr7

Najlepszy piłkarz na świecie, kochający ojciec i partner, który uwielbia spędzać wolne chwile w gronie najbliższych. Mimo że Cristiano Ronaldo ma na koncie kilka skandali, które negatywnie odbiły się na jego wizerunku, w ostatnim czasie ustatkował się i stroni od sensacji. W swoich mediach społecznościowych zamieszcza najczęściej zdjęcia z dziećmi i narzeczoną, hiszpańską modelką Georginą Rodriguez. Na najnowszych wraz z czwórką pociech pozuje, siedząc w wannie. Post wywołał jednak mieszane komentarze.

Cristiano Ronaldo w wannie z dziećmi

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki promiennie uśmiecha się do obiektywu. Wszyscy widoczni na fotografii  – dumny tata i czwórka jego pociech – wydają się zrelaksowani i szczęśliwi. Zdjęcie wykonano prawdopodobnie w domu Cristiano Ronaldo.

„Radosna chwila z moimi dziećmi”, podpisał rodzinną fotkę ze wspólnej kąpieli piłkarz.

Oczywiście pod postem zaroiło się od komentarzy, w których internauci i fani podkreślają, że zawodnik Juventusu Turyn jest wzorowym ojcem.

„Rodzina ponad wszystko”, „rozczulające”, „cudownie”, „ach, rodzinne chwile”, piszą zachwyceni.

Są jednak i tacy, którzy twierdzą, że rodzicowi nie przystoi kąpać się z dziećmi lub że poprzez taką publikację sportowiec naraża swój wizerunek.

„Kontrowersyjne”, „nie wiem, co o tym myśleć”, „oj, będzie burza”, czytamy.

Czy faktycznie zdjęcie wywoła ostrą dyskusję w sieci?

Dzieci Cristiano Ronaldo

Mimo że przez lata uchodził za kobieciarz i skandalistę, od dłuższego czasu to najbliżsi są dla niego na pierwszym miejscu. Cristiano Ronaldo po raz pierwszy został ojcem w czerwcu 2010 roku – wówczas to surogatka urodziła mu syna, któremu nadał imię Cristiano. Siedem lat później na świat przyszły bliźnięta Eva i Mateo – tożsamość ich matki również pozostaje nieznana.

Natomiast 13 listopada 2017 roku obecna partnerka piłkarza, Georgina Rodriguez, urodziła córeczkę, której nadali imiona Alana Martina.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No excuses 🤷🏻‍♂️💪🏻

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Funny moment with my babies 😀❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.