Magda Steczkowska i Piotr Królik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Najstarsza córka Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika zdaje maturę! Jak wygląda Zofia?

Po małej dziewczynce nie ma już śladu...

Rafał Kowalski 11 czerwca 2020 13:54
Magda Steczkowska i Piotr Królik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Najpiękniejszymi owocami 19 lat małżeństwa Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika są ich córki. Najmłodsza Antosia ma 9 lat, średnia o imieniu Michalina – 11, zaś najstarsza w lutym osiągnęła pełnoletność. Zofia od poniedziałku mierzy się z egzaminami maturalnymi. Z tej okazji jej sławna mama pokazała najnowsze zdjęcia licealistki.

Jak wygląda najstarsza córka Magdy Steczkowskiej?

Z okazji matur Magda Steczkowska dodawała swojej córce Zosi otuchy nie tylko w domowym zaciszu, ale i na Instagramie. „Nasza córeczka zdaje MATURĘ. Nie bardzo to do mnie dociera bo przecież jeszcze przed chwilą była taka malutka... Trzymaj się, Kochanie @zosjelka❤️ Czekam z Twoją ulubioną zupą. Trzymajcie się Maturzyści. Całym sercem jestem z Wami”, napisała w sieci 3 dni temu. Piosenkarka dodała też w kolejnych dniach, że matematyka to przedmiot, który dostarcza jej dziecku mnóstwa emocji, a z kolei test z języka angielskiego będzie bułką z masłem.

Zarówno mama, jak i tata Zosi, dopingują ją od pierwszego dnia życia. A i ten był emocjonujący. „Gdy urodziła się Zosia, byłem w szoku. Trzęsącą się dłonią próbowałem przeciąć pępowinę, ale nie trafiłem i położna krzyczała: „To noga!”. Potem zacząłem obdzwaniać rodzinę i znajomych. Gdy zadzwoniłem do mojego przyjaciela Adama Niedzielina puściły emocje. Gdy jego żona zapytała go: „Co powiedział Piotrek”, usłyszała: „Nie wiem, bo cały czas płakał””, opowiadał w VIVIE! Piotr Królik. Z kolei jego żona dodała, że i ona miała łzy w oczach.

Trzeba przyznać, że Zofia naprawdę zmieniła się przez ostatnie lata. Jeszcze niedawno towarzysząc swojej mamie podczas show-biznesowych imprez była uroczym dzieckiem, a dziś po prostu piękną, młodą kobietą. Internauci zgodnie orzekli, że Zosia jest bardzo podobna do swojej mamy. Też to widzicie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska)

Magda Steczkowską z córką Zosią - 2012 rok

Magda Steczkowska, córka Zosia, 2012
Fot. TRICOLORS, Eastnews

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.