EN_01417764_0545, Rafał Maślak
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maślak niemiło zaskoczony warunkami w szpitalu. Jego córka trafiła tam nagle...

Model martwił się nie tylko o dziecko, ale i żonę

Rafał Kowalski 6 października 2021 09:57
EN_01417764_0545, Rafał Maślak
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Rafał Maślak po zostaniu Misterem Polski 2014 ułożył sobie życie z ukochaną Kamilą. Dziś małżonkowie są rodzicami dwuletniego Maksa i dwumiesięcznej Michaliny. Niedawno model przekazał swoim fanom, że dziewczynka wymagała hospitalizacji. Odwiedzający w klinice żonę i córkę Rafał Maślak, był zaskoczony tym, co zobaczył.

Jakie są warunki w polskich szpitalach? Opisuje Rafał Maślak

Kilkadziesiąt godzin temu na Instagramie Rafała Maślaka pojawiła się przykra informacja, która zestresowałaby każdego rodzica. „Dziś trochę pusto i smutno, bo Kamila i Michalina są w szpitalu. Misia źle się poczuła i zawiozłem dziewczyny do szpitala i tam musiały zostać trochę dłużej”, pisał w sieci ulubieniec internautów.

Dziś dziewczynka czuje się lepiej, ale zanim nastąpiła poprawa, Kamila Nicpoń musiała zostać z córeczką na noc w szpitalu. Rafał Maślak był ogromnie zaskoczony, gdy zobaczył, że dla rodzica towarzyszącemu małemu pacjentowi nie ma przygotowanego łóżka… „Nie mieliśmy pojęcia, że mamy muszą spać na fotelu. Tak wygląda łóżko Kamili. Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że tak jest”, podkreślił vloger.

Zobacz także: Koszmarne wakacje Rafała Maślaka. Problemy zaczęły się już na lotnisku

Rafał Maślak warunki w polskim szpitalu
Fot. Instagram Rafała Maślaka

Rafał Maślak o pomocy żonie

Troskliwy mąż nie zostawił ukochanej w potrzebie i na kolejną noc przywiózł rzecz, która zwiększyła komfort spania. „Na szczęście można zabrać ze sobą jakiś minimaterac. Pierwszą noc Kamila musiała przespać na fotelu. Żartowała, że spędziła noc jak w samolocie. Dzisiejsza noc na pewno będzie wygodniejsza”, mówił do fanów model.

Dodał też, że w szpitalu nie ma posiłków, które mogłaby zjeść ukochana. Dlatego w tym temacie też zrobił co w jego mocy. „Rusza pogotowie jedzeniowe. Catering, bo tam nie ma jedzenia. Upiekłem też ciasto, mam nadzieję, że będzie zadowolona”, opowiadał mister pakując żywność do pojemników.

Na koniec zrelacjonował moment wręczenia żonie wszystkich podarków. Jej uśmiech mówił wszystko.

Szkoda jedynie, że niemal każdy rodzic chorującego dziecka musi radzić sobie z podobnymi problemami… 

Czytaj też: Rafał Maślak z żoną wyprawili bajkowy baby shower!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.