Paweł Adamowicz z rodziną
Fot. Facebook @Pawel.Adamowicz
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pawła Adamowicza przystąpiła do pierwszej komunii podczas wzruszającej uroczystości

„Niepowtarzalne przeżycie dla naszej rodziny i najbliższych przyjaciół”

Redakcja VIVA! 27 sierpnia 2019 13:56
Paweł Adamowicz z rodziną
Fot. Facebook @Pawel.Adamowicz

Teresa, córka Magdaleny i Pawła Adamowiczów, przystąpiła w ostatnią niedzielę do pierwszej komunii świętej. Ceremonia odbyła się w wyjątkowym miejscu dla rodziny Adamowiczów – w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, gdzie spoczywają prochy tragicznie zmarłego prezydenta miasta.

Teresa Adamowicz, córka Pawła Adamowicza

Młodsza córka Pawła Adamowicza przyjęła komunię podczas specjalnie zorganizowanej uroczystości w gdańskiej Bazylice. Ze względu na tragiczną śmierć ojca, Teresa nie zrobiła tego w maju, razem z innymi dziećmi. Sakrament przyjęła indywidualnie. Dziewczynce towarzyszyły najbliższe osoby, czyli starsza siostra Antonina i mama Magdalena Adamowicz, która zdecydowała się na opublikowanie pięknych zdjęć na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda)

„W naszej rodzinie przeżywaliśmy wyjątkową uroczystość. Terenia przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, gdzie spoczywa nasz Kochany Paweł... wyjątkowe wzruszenie i niepowtarzalne przeżycie dla naszej rodziny i najbliższych przyjaciół”, napisała Magdalena Adamowicz.

Były prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł w styczniu tego roku, po ataku nożownika podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, prywatnie
Fot. Instagram @adamowiczpawel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…