Paweł Adamowicz z rodziną
Fot. Facebook @Pawel.Adamowicz
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pawła Adamowicza przystąpiła do pierwszej komunii podczas wzruszającej uroczystości

„Niepowtarzalne przeżycie dla naszej rodziny i najbliższych przyjaciół”

Redakcja VIVA! 27 sierpnia 2019 13:56
Paweł Adamowicz z rodziną
Fot. Facebook @Pawel.Adamowicz

Teresa, córka Magdaleny i Pawła Adamowiczów, przystąpiła w ostatnią niedzielę do pierwszej komunii świętej. Ceremonia odbyła się w wyjątkowym miejscu dla rodziny Adamowiczów – w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, gdzie spoczywają prochy tragicznie zmarłego prezydenta miasta.

Teresa Adamowicz, córka Pawła Adamowicza

Młodsza córka Pawła Adamowicza przyjęła komunię podczas specjalnie zorganizowanej uroczystości w gdańskiej Bazylice. Ze względu na tragiczną śmierć ojca, Teresa nie zrobiła tego w maju, razem z innymi dziećmi. Sakrament przyjęła indywidualnie. Dziewczynce towarzyszyły najbliższe osoby, czyli starsza siostra Antonina i mama Magdalena Adamowicz, która zdecydowała się na opublikowanie pięknych zdjęć na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda)

„W naszej rodzinie przeżywaliśmy wyjątkową uroczystość. Terenia przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, gdzie spoczywa nasz Kochany Paweł... wyjątkowe wzruszenie i niepowtarzalne przeżycie dla naszej rodziny i najbliższych przyjaciół”, napisała Magdalena Adamowicz.

Były prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł w styczniu tego roku, po ataku nożownika podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, prywatnie
Fot. Instagram @adamowiczpawel

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.