Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Omeny Mensah skończyła 20 lat. Prezenterka pokazała zdjęcia Vanessy. Ależ się zmieniła!

Jest podobna do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 6 maja 2022 12:52
Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Omena Mensah i jej córka miały wczoraj doskonały powód do świętowania. Bowiem Vanessa skończyła 20 lat! Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie dumna mama porównała zdjęcia dorastającej pociechy i opublikowała ujęcia z różnych momentów w jej życiu. Ale Vanessa się zmieniła! Jednak pomimo licznych metamorfoz wyglądu absolutnie nie można odmówić jej podobieństwa do sławnej mamy.

Omena Mensah i córka Vanessa

Omena Mensah od kilku lat jest w związku z miliarderem, Rafałem Brzóską. Mają trzyletniego syna Vincenta. Dziennikarka ma również córkę Vanessę z poprzedniego związku. Dziewczyna wczoraj skończyła 20 lat. Z tej okazji Omena podzieliła się zdjęciami córki aby porównać, jak jej pociecha zmieniała się przez ostatnie dwie dekady. Fotografie zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Części z nich mogliśmy już uświadczyć w przeszłości - bowiem to nie pierwszy raz, gdy prezenterka dzieli się zdjęciami Vanessy. 

Nie da się ukryć, że przez lata Vanessa przeszła parę spektakularnych metamorfoz i eksperymentów z wizerunkiem. Aktualnie największą uwagę przykuwa zmiana fryzury. Od dłuższego czasu córka Omeny preferuje krótkie włosy. Mimo to podobieństwo do sławnej mamy jest uderzające. Sami zobaczcie!

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny młodszej córki. Pokazali zdjęcia z dnia porodu!

Fot. IG @omenaamensah

Fot. IG @omenaamensah

Fot. IG @omenaamensah

Fot. IG @omenaamensah

Fot. IG @omenaamensah

Kariera Omeny Mensah

Omena Mensah jest prezenterką i dziennikarką. Prowadziła prognozy pogody, ale także programy o tematyce lifestylowej. Swoją karierę rozpoczęła już na studiach. Założyła firmę Omi Hair, a w tym samym czasie rozpoczynała swoje działania w modelingu. Omena jest doktorantką studiów o profilu ekonomiczno-społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dziennikarka od lat działa też w branży meblowej. 

Zobacz także: Fabienne Wiśniewska szczerze o maturze. Córka lidera Ich Troje ma sprecyzowane plany na przyszłość

Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak
Tak Omena pozowała dla Vivy! w 2016 roku

Omena Mensah jest prezesem organizacji Omenaa Foundation. Fundacja działa na rzecz stwarzania dostępu do edukacji w miejscach gdzie jest on ograniczony. „Tylko dzięki wykształceniu, dzieci z najbiedniejszych regionów Afryki mają szansę na lepsze życie. Nie jedzenie, ubrania, czy inne dary, ale właśnie umożliwienie dzieciom edukacji, będzie dla nich najlepszym wsparciem, jakie możemy ofiarować.” - deklaruje założycielka fundacji.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.