Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Omeny Mensah skończyła 19 lat. Prezenterka porównała jej zdjęcia. Ale się zmieniła!

Jest podobna do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 6 maja 2021 13:57
Omenaa Mensah, Vanessa Mensah, VIVA! lipiec 2016, 13/2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Córka Omeny Mensah skończyła 19 lat. Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie prezenterka porównała jej zdjęcia. Ale Vanessa się zmieniła!

Omena Mensah: córka

Omena Mensah od kilku lat jest w związku z miliarderem, Rafałem Brzóską. Mają trzyletniego syna Vincenta. Dziennikarka ma również córkę Vanessę z poprzedniego związku. Dziewczyna właśnie skończyła 19 lat. Z tej okazji Omena postanowiła porównać zdjęcia Vanessy jak zmieniała się przez lata. Fotografie zamieściła na relacji na swoim profilu na Instagramie. 

Nie da się ukryć, że przez lata Vanessa bardzo się zmieniła. Uwagę przykuwa zmiana jej koloru włosów. Teraz jest blondynką. Mimo to podobieństwo do sławnej mamy jest uderzające. Sami zobaczcie!

vanessa mensah corta omeny
Fot. Instagram / @omenaamensah

vanessa mensah metamorfoza
Fot. Instagram / @omenaamensah

vanessa mensah urodziny
Fot. Instagram / @omenaamensah

vanessa mensah skonczyla 19 lat
Fot. Instagram / @omenaamensah

Zobacz także: Mąż Omeny Mensah 7. na liście najbogatszych Polaków. To już prawdziwe imperium!

Omena Mensah: kariera

Omena Mensah jest prezenterką i dziennikarką. Prowadziła prognozy pogody, ale także programy o tematyce lifestylowej. Swoją karierę rozpoczęła już na studiach. Założyła firmę Omi Hair, która specjalizowała się w stylizacji fryzur w stylu afrykańskim. W tym samym czasie rozpoczynała swoje działania w modelingu. Omena jest doktorantką studiów o profilu ekonomiczno-społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dziennikarka od lat działa też w branży meblowej. 

Zobacz także: Omenaa Mensah: „Religia powinna wrócić do Kościoła. W szkołach brakuje edukacji seksualnej”

Omenaa Mensah, VIVA! kwiecień 2015
Fot. Tomasz Tomkowiak

Tak Omena pozowała dla Vivy! w 2016 roku

Omena Mensah jest prezesem organizacji Omenaa Foundation. Fundacja działa na rzecz stwarzania dostępu do edukacji w miejscach gdzie jest on ograniczony. „Tylko dzięki wykształceniu, dzieci z najbiedniejszych regionów Afryki mają szansę na lepsze życie. Nie jedzenie, ubrania, czy inne dary, ale właśnie umożliwienie dzieciom edukacji, będzie dla nich najlepszym wsparciem, jakie możemy ofiarować.” - deklaruje założycielka fundacji. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.