Nowa fryzura Natalii Kukulskiej
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda teraz córeczka Natalii Kukulskiej. Laura ma już cztery latka!

Te zdjęcia rozczuliły internautów

Konrad Szczęsny 1 lipca 2021 20:04
Nowa fryzura Natalii Kukulskiej
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dzieci Natalii Kukulskiej podbijają internet! Artystka co jakiś czas dzieli się w swoich social mediach fotografiami swoich pociech. Niedawno internauci zachwycali się dorosłym już synem wokalistki, a teraz mają okazję cieszyć oczy najmłodszą córką Natalii Kukulskiej, Laurą. Dziewczynka ma już cztery latka! Do kogo bardziej jest podobna?

Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej. Tak wygląda Laura

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych w sieci wokalistek. Artystka chętnie dzieli się w social mediach fotografiami swoich najbliższych. Niedawno jej syn, Janek skończył 21 lat. Z tej okazji na Instagramie Natalii Kukulskiej znalazło się zdjęcie artystki z ukochanym synem: „Pierwsza!!! 00:05 24 czerwca 2000 r. pojawił się na świecie mój pierworodny Jan Dąbrówka @jazzio00. Co za duma. Co to jest za wspaniały gość! Synu - ja już to wiem - teraz niech się świat na Tobie pozna!!! Kocham oficjalnie na oficjalnym zdjęciu a pod spodem jeszcze mocniej!!! ♥️🥂🥳 21 lat. Serio????????? 🙈”, napisała pod wspólną fotografią. Teraz podzieliła się uroczym zdjęciem najmłodszej córki.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej obchodzi dziś 21. urodziny! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Gdy starsze dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, czyli 21-letni Jan i 16-letnia Anna, często pojawiają się publicznie i rozwijają swoje muzyczne talenty pod kątem rodziców, o tyle małżeństwo stara się na razie chronić najmłodszą pociechę przed światem mediów. Wiadomość o trzeciej ciąży wokalistki wywołała w mediach w 2016 roku sporą sensację. Ona sama mówiła w wywiadach, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę i poczęcie córeczki traktuje jako „laurkę od losu”.

Jak wygląda najmłodsza córka Natalii Kukulskiej?

„Nie myślałam, że to stanie się tak szybko, myślałam, że posmakujemy wcześniej wolności we dwoje, bo dzieci już odchowane. Czuję się troszeczkę oszukana przez czas (śmiech) Żartuję. Bardzo się cieszę i mam poczucie, że zaczynam nowe życie. Chociaż jest we wszystkim ciągłość, to teraz wyraźnie ma miejsce jakaś cezura– coś się zamknęło, coś się otwiera”, mówiła w wywiadzie dla „Urody życia” pod koniec 2016 roku. 

Zobacz również: Natalia Kukulska spędza majówkę z córką. Opublikowała piękne zdjęcie z Anią Dąbrówką

Na świat w 2017 roku przyszła córeczka pary, której małżeństwo dało na imię Laura. Zwykle Natalia Kukulska stroni od pokazywania wspólnych zdjęć z najmłodszą córeczką, ale tym razem zrobiła wyjątek. Dzięki temu mamy okazję podziwiać, jak wyrosła Laura! Dziewczynka ma już cztery latka. Podobna do sławnej mamy?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?