Nowa fryzura Natalii Kukulskiej
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda teraz córeczka Natalii Kukulskiej. Laura ma już 3 latka

Te zdjęcia rozczuliły internautów

Konrad Szczęsny 9 marca 2020 07:44
Nowa fryzura Natalii Kukulskiej
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Z okazji Dnia Kobiet 44-letnia artystka zamieściła w sieci wyjątkową serię fotografii, na których pozuje m.in. z najmłodszą córeczką, Laurą. Natalia Kukulska skierowała przy okazji apel do wszystkich przedstawicielek płci pięknej i poprosiła, by były one dla siebie przede wszystkim wyrozumiałe i darzyły się szacunkiem.

Natalia Kukulska o kobietach

Wspieranie prokobiecych inicjatyw jest jej niezwykle bliskie. Natalia Kukulska wydała nawet w 2017 roku piosenkę o znamiennym tytule „Kobieta”, która miała być swoistym hymnem i hołdem złożonym przedstawicielkom płci pięknej.

Nic więc dziwnego, że z okazji 8. marca zamieściła na swoim profilu na Instagramie szereg zdjęć, które opatrzyła ważnym apelem. 

„Kobitki, bądźmy dla siebie łaskawe! Mamy, córki, siostry, kumpele, szefowe! Wspierajmy się!”, poprosiła wokalistka. I postanowiła dać przykład innym, zachwalając talent i dokonania swojej bliskiej przyjaciółki, projektantki Violi Śpiechowicz. 

„My spotkałyśmy się wczoraj w kobiecym gronie przy ciasteczku i lampce szampana u mojej przyjaciółki Violi w butiku violaspiechowicz chopina 5. Wiele tam nowości… zajrzyjcie koniecznie! Oszalałam na punkcie różowego garnituru – poczułam wiosnę! Nie tylko ja”, zapewniła, opatrując wpis odpowiednimi zdjęciami.

Najmłodsza córka Natalii Kukulskiej. Tak wygląda Laura

Na części zamieszczonych w sieci fotografii widoczna jest najmłodsza córka artystki, Laura. Dziewczynka przyszła na świat 5 stycznia 2017 roku. To trzecie dziecko Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Para wychowuje jeszcze 20-letniego syna Jana oraz 15-letnią córkę Annę.

Wiadomość o trzeciej ciąży wokalistki wywołała w mediach w 2016 roku sporą sensację. Ona sama mówiła w wywiadach, że zawsze chciała mieć dużą rodzinę i poczęcie córeczki traktuje jako „laurkę od losu”.

„Nie myślałam, że to stanie się tak szybko, myślałam, że posmakujemy wcześniej wolności we dwoje, bo dzieci już odchowane. Czuję się troszeczkę oszukana przez czas (śmiech) Żartuję. Bardzo się cieszę i mam poczucie, że zaczynam nowe życie. Chociaż jest we wszystkim ciągłość, to teraz wyraźnie ma miejsce jakaś cezura– coś się zamknęło, coś się otwiera”, mówiła w wywiadzie dla „Urody życia” pod koniec 2016 roku.

Poniżej możesz zobaczyć czułe zdjęcia Natalii Kukulskiej z najmłodszą pociechą. Podobna do sławnej mamy?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.