Ania ma już 14 lat. Podobna do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 13:02

Czy pójdzie w ślady babci oraz mamy? Wiele na to wskazuje! Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, ma już za sobą muzyczny debiut. Z okazji urodzin dumna mama zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z pociechą, które z miejsca podbiło serca jej fanów. „Jak dwie krople wody”, piszą. Mają rację?

Natalia Kukulska na zdjęciu ze starszą córką, Anną

Wczoraj, 4 maja, starsza córka artystki obchodziła 14. urodziny. Z tej okazji wzruszona Natalia Kukulska opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia z Anią (numer 6 w galerii), składając jej przy okazji bardzo osobiste życzenia. Nastolatka prezentuje się na nich fenomenalnie: uwagę zwracają jej długie, gęste włosy oraz oczy i rysy twarzy, do złudzenia przypominające te sławnej mamy. Okazuje się, że fotografie pochodzą z planu jednego z teledysków gwiazdy, w którym pojawiła się także jej córka.

„„Mordo Ty moja”. Tak już może mówić do mnie na legalu moja córka. W końcu ma już od dziś 14 lat! Niech kwitnie najpiękniej i szczęśliwie!!! Ps. Zdjęcia pochodzą z teledysku „Rekonstrukcja”, w którym Ania trzymała mnie za „ mordę”, i zatańczyła wraz z koleżankami”, przypomniała poruszona artystka.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zwracają uwagę, że mama i córka wyglądają na nich bardziej jak siostry oraz że są do siebie niezwykle podobne! „Jaka podobna do mamy i babci!”, „Śliczna, trochę jak mała Natalia”, piszą.

Kim jest córka Natalii Kukulskiej? Wiek, kariera

Anna Dąbrówska 4 maja skończyła 14 lat. Dwa lata temu media w Polsce publikowały jej zdjęcia, związane z... działalności artystyczną. Córka Natalii Kukulskiej jest bowiem członkinią młodzieżowej formacji Żywioły, w której tańczy oraz śpiewa. Przypomnijmy, że najstarsze dziecko artystki, 18-letni syn Jan, także zajmuje się muzyką. Podobnie jak tata, gra na perkusji oraz perkusjonaliach. Kształcił się w Warsztatowej Akademii Musicalowej, udziela się również w zespole muzycznym, który założył z przyjaciółmi. 

Według niedawnych medialnych doniesień, w ramach studiów na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym zamierza na pół roku, czyli jeden semestr, wyjechać do Stanów Zjednoczonych, by rozwijać się w szkole muzycznej w Los Angeles.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Natalii Kukulskiej z dziećmi. Podobni do sławnej mamy?  

1/8
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka i malutka Ania Dąbrówka, 23.05.2005, Warszawa
Copyright @MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
1/8

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, mąż artystki i malutka Ania Dąbrówka, 23.05.2005, Warszawa, promocja krążka „Po tamtej stronie”.

2/8
Natalia Kukulska z córką Anią, 24.04.2010, premiera w teatrze Bajka
Copyright @TRICOLORS/East News
2/8

Natalia Kukulska z pięcioletnią wówczas córką Anią na premierze w teatrze Bajka, 24.04.2010 roku.

3/8
Natalia Kukulska z córką Anną i synem Janem na premierze w Teatrze Roma, 26.11.2011
Copyright @VIPHOTO/East News
3/8

Natalia Kukulska z córką Anią i synem Janem na premierze w Teatrze Roma, 26.11.2011 rok.

4/8
Dzieci Natalii Kukulskiej, Ania Dąbrówka
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
4/8

Natalia Kukulska z córką Anną. Internauci twierdzą, że 14-latka jest bardzo podobna do sławnej mamy oraz babci.

5/8
Córka Natalii Kukulskiej, Ania Dąbrówka
Copyright @Screen Youtube
5/8

Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, poszła w ślady sławnej mamy. Tańczy i śpiewa w młodzieżowej formacji Żywioły.

6/8
Natalia Kukulska z córką Anną Dąbrówką na planie teledysku „Rekonstrukcja”
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
6/8

To pod tym zdjęciem Natalia Kukulska złożyła córce najlepsze życzenia z okazji 14. urodzin. Pochodzi ono z planu teledysku artystki „Rekonstrukcja”, w którym pojawiła się również Ania Dąbrówka razem z koleżankami z grupy Żywioły.

7/8
Dzieci Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
7/8

Syn Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka, w tym roku skończy 19 lat. Gra na perkusji, ma własny zespół i wiele wskazuje na to, że pójdzie w ślady sławnych rodziców.

8/8
Natalia Kukulska z synem, Janem Dąbrówką
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
8/8

Natalia Kukulska na zdjęciu z synem, Janem Dąbrówką. Podobni?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.