DZIECI GWIAZD

Natalia Kukulska zamieściła w sieci urocze zdjęcie z córką! Fani są zachwyceni

Ania ma już 14 lat. Podobna do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 13:02

Czy pójdzie w ślady babci oraz mamy? Wiele na to wskazuje! Anna Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, ma już za sobą muzyczny debiut. Z okazji urodzin dumna mama zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z pociechą, które z miejsca podbiło serca jej fanów. „Jak dwie krople wody”, piszą. Mają rację?

Natalia Kukulska na zdjęciu ze starszą córką, Anną

Wczoraj, 4 maja, starsza córka artystki obchodziła 14. urodziny. Z tej okazji wzruszona Natalia Kukulska opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia z Anią (numer 6 w galerii), składając jej przy okazji bardzo osobiste życzenia. Nastolatka prezentuje się na nich fenomenalnie: uwagę zwracają jej długie, gęste włosy oraz oczy i rysy twarzy, do złudzenia przypominające te sławnej mamy. Okazuje się, że fotografie pochodzą z planu jednego z teledysków gwiazdy, w którym pojawiła się także jej córka.

„„Mordo Ty moja”. Tak już może mówić do mnie na legalu moja córka. W końcu ma już od dziś 14 lat! Niech kwitnie najpiękniej i szczęśliwie!!! Ps. Zdjęcia pochodzą z teledysku „Rekonstrukcja”, w którym Ania trzymała mnie za „ mordę”, i zatańczyła wraz z koleżankami”, przypomniała poruszona artystka.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zwracają uwagę, że mama i córka wyglądają na nich bardziej jak siostry oraz że są do siebie niezwykle podobne! „Jaka podobna do mamy i babci!”, „Śliczna, trochę jak mała Natalia”, piszą.

Kim jest córka Natalii Kukulskiej? Wiek, kariera

Anna Dąbrówska 4 maja skończyła 14 lat. Dwa lata temu media w Polsce publikowały jej zdjęcia, związane z... działalności artystyczną. Córka Natalii Kukulskiej jest bowiem członkinią młodzieżowej formacji Żywioły, w której tańczy oraz śpiewa. Przypomnijmy, że najstarsze dziecko artystki, 18-letni syn Jan, także zajmuje się muzyką. Podobnie jak tata, gra na perkusji oraz perkusjonaliach. Kształcił się w Warsztatowej Akademii Musicalowej, udziela się również w zespole muzycznym, który założył z przyjaciółmi. 

Według niedawnych medialnych doniesień, w ramach studiów na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym zamierza na pół roku, czyli jeden semestr, wyjechać do Stanów Zjednoczonych, by rozwijać się w szkole muzycznej w Los Angeles.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Natalii Kukulskiej z dziećmi. Podobni do sławnej mamy?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.