Sophie Perry opublikowała w sieci poruszający apel

Konrad Szczęsny 26 marca 2019 11:01

Milionom fanów, przyjaciołom i najbliższym zmarłego na początku marca Luke'a Perry'ego wciąż trudno uwierzyć w jego śmierć. Aktor znany z roli Dylana w serialu Beverly Hills 90210 odszedł nagle po tym, jak doznał rozległego wylewu. O tym, jak dużym szokiem jest dla niej odejście ukochanego taty, ujawniła za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka Sophie. Internauci nie szczędzili jej przy tym gorzkich słów, więc ona sama postanowiła ostro im odpowiedzieć.

Sophie Perry padła ofiarą hejterów po śmierci ojca

„Mam 18 lat. Klnę jak szewc, a czasami ubieram się, jak prostytutka”, napisała kilka dni po śmierci ojca w sieci Sophie Perry. To nie spodobało się części internautów, którzy zaczęli ostro ją krytykować i zarzucać jej, że nie przeżywa żałoby w sposób, w jaki powinna to robić (!) i nie szanuje pamięci ojca.

W związku z falą krytyki córka Luke'a Perry'ego zabrała głos i w ostrych słowach odniosła się do hejtu, który się na nią wylał.

„Tak. Jestem zraniona, smutna i płacze, przez to, co stało się z moim tatą. To najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła. I jestem przez to rozdarta. Ale nie będę teraz siedzieć w domu i płakać dzień w dzień, dopóki internet nie uzna, że mogę już zachowywać się inaczej (...) Do tych, którzy obrażają mnie za mój język czy garderobę, i, co najbardziej obrzydliwe, mój proces żałoby, wyświadczcie mi przysługę i przestańcie obserwować mój profil. To strata waszego czasu”, napisała poruszona Sophie Perry.

Wydaje się, że ten mocny apel poskutkował. Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia i argumentów, że każdy ma prawo przeżywać śmierć bliskiej osoby w sposób, w jaki chce.

Sophie Perry wciąż tęskni za ukochanym tatą

Dwa dni temu na profilu 18-latki pojawiło się kolejne zdjęcie z jej tatą. Siedzą na nim oboje w samochodzie, aktor uśmiecha się, zaś jego córka, patrząc w obiektyw, tuli psa. „Dziś też bardzo za nim tęsknię”, napisała przygnębiona Sophie.

Internauci nie szczędzą jej ciepłych słów i podkreślają, że im także wciąż trudno uwierzyć w śmierć Luke'a Perry'ego...  

1/5
Córka Luke'a Perry'ego przeżywa śmierć ojca. Tak cierpi Sophie Perry
Copyright @Instagram @lemonperry
1/5

Córka Luke'a Perry'ego nie ukrywa, że śmierć ojca jest dla niej ogromnym ciosem.

2/5
Sophie Perry, córka Luke'a Perry'ego - kim jest? Instagram
Copyright @Instagram @lemonperry
2/5

18-latce wciąż trudno uwierzyć w śmierć ukochanego taty...

3/5
Sophie Perry, córka Luke'a Perry'ego - kim jest? Instagram
Copyright @Instagram @lemonperry
3/5

Sophie Perry opublikowała dwa dni temu fotografię z tatą, na której on promiennie się uśmiecha, zaś ona tuli ukochanego pieska. „Dziś też bardzo za nim tęsknię”, napisała przygnębiona.

4/5
Sophie Perry, córka Luke'a Perry'ego z ojcem
Copyright @Instagram @lemonperry
4/5

Luke Perry zmarł na początku marca tego roku po tym, jak doznał rozległego wylewu. Miał 52 lata. 

5/5
Córka Luke'a Perry'ego przeżywa śmierć ojca. Tak cierpi Sophie Perry
Copyright @Instagram @lemonperry
5/5

Luke Perry osierocił dwójkę dzieci: 22-letniego syna Jacka oraz 18-letnią córkę Sophie.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.