O TYM SIĘ MÓWI

Córka Luke'a Perry'ego nie może pogodzić się ze śmiercią ojca!

Sophie Perry opublikowała w sieci poruszający apel

Konrad Szczęsny 26 marca 2019 11:01

Milionom fanów, przyjaciołom i najbliższym zmarłego na początku marca Luke'a Perry'ego wciąż trudno uwierzyć w jego śmierć. Aktor znany z roli Dylana w serialu Beverly Hills 90210 odszedł nagle po tym, jak doznał rozległego wylewu. O tym, jak dużym szokiem jest dla niej odejście ukochanego taty, ujawniła za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka Sophie. Internauci nie szczędzili jej przy tym gorzkich słów, więc ona sama postanowiła ostro im odpowiedzieć.

Sophie Perry padła ofiarą hejterów po śmierci ojca

„Mam 18 lat. Klnę jak szewc, a czasami ubieram się, jak prostytutka”, napisała kilka dni po śmierci ojca w sieci Sophie Perry. To nie spodobało się części internautów, którzy zaczęli ostro ją krytykować i zarzucać jej, że nie przeżywa żałoby w sposób, w jaki powinna to robić (!) i nie szanuje pamięci ojca.

W związku z falą krytyki córka Luke'a Perry'ego zabrała głos i w ostrych słowach odniosła się do hejtu, który się na nią wylał.

„Tak. Jestem zraniona, smutna i płacze, przez to, co stało się z moim tatą. To najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła. I jestem przez to rozdarta. Ale nie będę teraz siedzieć w domu i płakać dzień w dzień, dopóki internet nie uzna, że mogę już zachowywać się inaczej (...) Do tych, którzy obrażają mnie za mój język czy garderobę, i, co najbardziej obrzydliwe, mój proces żałoby, wyświadczcie mi przysługę i przestańcie obserwować mój profil. To strata waszego czasu”, napisała poruszona Sophie Perry.

Wydaje się, że ten mocny apel poskutkował. Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia i argumentów, że każdy ma prawo przeżywać śmierć bliskiej osoby w sposób, w jaki chce.

Sophie Perry wciąż tęskni za ukochanym tatą

Dwa dni temu na profilu 18-latki pojawiło się kolejne zdjęcie z jej tatą. Siedzą na nim oboje w samochodzie, aktor uśmiecha się, zaś jego córka, patrząc w obiektyw, tuli psa. „Dziś też bardzo za nim tęsknię”, napisała przygnębiona Sophie.

Internauci nie szczędzą jej ciepłych słów i podkreślają, że im także wciąż trudno uwierzyć w śmierć Luke'a Perry'ego...  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?