Lisa Presley ostatnie chwile
Fot. Getty Images
Pożegnanie

Córka Lisy Marie Presley żegna zmarłą matkę. Opublikowała poruszające zdjęcie

Przekazano również informacje o oficjalnym pogrzebie. Rodzina ma specjalne życzenie

Marcjanna Maryszewska 20 stycznia 2023 22:20
Lisa Presley ostatnie chwile
Fot. Getty Images

Od śmierci Lisy Marie Presley minął tydzień. Już za dwa dni w niedzielę odbędą się oficjalne uroczystości pogrzebowe — rodzina przekazała swoje życzenie do wszystkich uczestników ostatniego pożegnania. Głos zabrała również Riley Keough, najstarsza córka zmarłej artystki. Kilka godzin temu opublikowała archiwalne ujęcie, na którym zapozowała razem z mamą jako mała dziewczynka. 

Córka Lisy Marie Presley żegna zmarłą mamę

Na Instagramie 33-latki pojawił się wzruszający post. Tydzień po śmierci mamy opublikowała czarno-białe, archiwalne zdjęcie, do którego razem zapozowały. W opisie zdecydowała się zamieścić jedynie wymowny symbol czerwonego serca… Internauci i fani artystki natychmiast pośpieszyli z kondolencjami dla córki oraz jej najbliższych.

CZYTAJ TAKŻE: Córeczki Lisy Marie Presley nie chcą wrócić do rodzinnego domu. Są straumatyzowane po śmierci mamy

Oficjalny pogrzeb Lisy Marie Presley ma odbyć się już za dwa dni. Niektóre źródła z kolei podają, że ostatnie pożegnanie dla rodziny odbyło się już dzisiaj, co może mieć powiązanie ze wpisem Riley Keough.

Pogrzeb Lisy Marie Presley — oficjalne informacje

Lisa Marie Presley zostanie pochowana w niedzielę 22 stycznia w tzw. Ogrodach Medytacji (Meditation Gardens) na terenie Graceland, rezydencji Memphis. To tam artystka wychowała się, a następnie odziedziczyła posiadłość po śmierci swojego ojca. Wokalistka spocznie przy swojej najbliższej rodzinie: zmarłego w 2020 roku ukochanego syna, Benjamina Keougha, a także ojca oraz dziadków.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Lisa Marie Presley do końca nie mogła pogodzić się ze stratą jedynego syna

Uroczystość pogrzebowa będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej posiadłości. „Oprócz rodziny i przyjaciół do udziału zaproszona jest szeroka publiczność”, napisano na stronie Graceland. W ceremonii może wziąć udział każdy, lecz rodzina artystki ma specjalne życzenie — proszą o nieprzynoszenie kwiatów oraz bukietów pogrzebowych. Zamiast tego zachęcają, aby obecni wpłacali datki na fundację Elvisa.  

Źródło: Dzień Dobry TVN

Lisa Presley, 10.01.2023

Lisa Presley, 10.01.2023
Fot. Getty Images

Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, 2020

lisa marie presley i nicolas cage
Fot. Lisa Maria Presley i jej jedyny syn Benjamin Keough, zdjęcie z 2015 roku. W 2020 roku Benjamin zastrzelił się w wieku 27 lat, fot. MJT/AdMedia/MediaPunch /IPX/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.