Justyna Pochanke z córką
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Justyny Pochanke ma już 27 lat! Czy poszła w ślady mamy?

Kim jest Zuzanna Ryncarz?

Olga Figaszewska 18 czerwca 2022 08:47
Justyna Pochanke z córką
Fot. VIPHOTO/East News

Justyna Pochanke od lat jest cenioną i lubianą dziennikarką. Profesjonalna, zaangażowana  i pełna pasji. Ale to rodzina jest dla byłej prezenterki TVN od zawsze na pierwszym miejscu. Najbliżsi są dla niej prawdziwym wsparciem w kryzysowych momentach. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą 27-letniej córki, Zuzanny Ryncarz. Czy jedyna pociecha dziennikarki myślała o tym, by pójść w ślady znanej mamy? Kim jest i czym się zajmuje?

Córka Justyny Pochanke. Czym zajmuje się Zuzanna Ryncarz?

Zuzanna jest owocem związku dziennikarki i jej pierwszego męża, Wojciecha Ryncarza. Urodziła się w 1995 roku, w tym roku skończyła zatem 27 lat. Justyna Pochanke wypracowała sobie z córką wyjątkową więź. Po rozwodzie, przez kilka lat wychowywała ją samotnie. To były dla nich trudne czasy.

Pękało mi serce, gdy wiedziałam, że Zuzia wieczorem kiwa się ze zmęczenia, starając się doczekać chwili, gdy wrócę do domu, żeby ją przytulić. Życie to nie bajka. Przez kilka lat byłam sama po rozstaniu z mężem. Pracowałam rano, dziecko spało, pracowałam w nocy, dziecko spało. Był etap, gdy mieszkałam tylko z Zuzą i spałam z nożem pod poduszką. To był lęk połączony z odpowiedzialnością. Brak poczucia bezpieczeństwa”, mówiła w jednym z wywiadów.

Justyna Pochanke z córką, Zuzanna Ryncarz, 2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Justyna Pochanke z córką Zuzanną Ryncarz, 2005 rok

Justyna Pochanke wychowała córkę na silną kobietę, która goni za swoimi marzeniami. Udało się. ,,Wierzę, że nie jestem matką narzucającą swoje marzenia dziecku. Mnie wychowano bardzo tradycyjnie, a jednocześnie w swobodzie wyboru", wspominała przed laty. Zuzanna w tym samym wywiadzie z mamą dla Gali w 2010 roku, mówiła: 

„Czuję, że mama mnie kocha, że mnie rozumie. Bardzo ją podziwiam za wiedzę. Też chciałabym być tak niezależna i silna jak ona”. Dziś Zuzanna ma 27 lat i nie udziela się medialnie, a mama strzeże jej prywatności.

Wiadomo, że jej córka dziennikarki skończyła studia na Politechnice. Przez pewien czas przebywała we Włoszech, gdzie dzięki stypendium mogła kontynuować naukę projektowania luksusowych samochodów. „Będzie studiować tam projektowanie samochodów. Właśnie wyprowadziła się z domu i już wyjechała do Włoch”, wspominała w rozmowie z Dobrym Tygodniem dumna Justyna Pochanke. Z kolei w 2018 roku Super Express poinformował, że Zuzanna wyszła za mąż.

Czytaj także: Justyna Pochanke rok temu niespodziewane odeszła z TVN. Dziennikarka ma nowe zajęcie

Justyna Pochanke z córką, Zuzanna Ryncarz
Fot. VIPHOTO/East News
Justyna Pochanke z córką na Gali Wiktory 2011

Justyna Pochanke odeszła z TVN

Justyna Pochanke po 19 latach rozstała się na dobre ze stacją TVN w 2020 roku. Dziennikarkę zastąpił Piotr Kraśko. „Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe”, mówiła Justyna Pochanke w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Dlaczego postanowiła odejść? Nie ujawniono tej decyzji. Niemal w tym samym czasie z zarządem TVN pożegnał się także mąż dziennikarki. Adam Pieczyński pracował w stacji od prawe 20 lat i wypełniał funkcję doradcy zarządu TVN do spraw programów informacyjnych.

Plotki głosiły, że małżeństwo planowało opuścić Polskę i zamieszkać za granicą. Justyna Pochanke zdementowała te doniesienia - ostatecznie rodzina została w kraju. 

Czytaj także: Tak dziś wygląda życie Justyny Pochanke. Dziennikarka nie planuje przeprowadzki do Hiszpanii

Justyna Pochanke
Fot. LUKASZ JOZWIAK/REPORTER/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.