Justyna Pochanke z córką
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy córka Justyny Pochanke poszła w jej ślady? Czym się zajmuje?

Kim jest Zuzanna Ryncarz?

Olga Figaszewska 16 lipca 2020 16:51
Justyna Pochanke z córką
Fot. VIPHOTO/East News

Od lat jest cenioną i lubianą dziennikarką. Profesjonalna, zaangażowana  i pełna pasji. Ale to rodzina była dla Justyny Pochanke zawsze na pierwszym miejscu. Najbliżsi są dla niej prawdziwym wsparciem w kryzysowych momentach. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Czy córka dziennikarki myślała o tym, by pójść w ślady znanej mamy? Kim jest Zuzanna Ryncarz?

Córka Justyny Pochanke. Czym zajmuje się Zuzanna Ryncarz?

Zuzanna jest owocem związku dziennikarki i jej pierwszego męża, Wojciecha Ryncarza. Urodziła się w 1995 roku, w tym roku skończyła zatem 25 lat. Justyna Pochanke wypracowała sobie z córką wyjątkową więź. Po rozwodzie, przez kilka lat wychowywała ją samotnie. To były dla nich trudne czasy.

„Pękało mi serce, gdy wiedziałam, że Zuzia wieczorem kiwa się ze zmęczenia, starając się doczekać chwili, gdy wrócę do domu, żeby ją przytulić. Życie to nie bajka. Przez kilka lat byłam sama po rozstaniu z mężem. Pracowałam rano, dziecko spało, pracowałam w nocy, dziecko spało. Był etap, gdy mieszkałam tylko z Zuzą i spałam z nożem pod poduszką. To był lęk połączony z odpowiedzialnością. Brak poczucia bezpieczeństwa”, mówiła w jednym z wywiadów.

Justyna Pochanke z córką, Zuzanna Ryncarz, 2005 rok

Justyna Pochanke z córką, Zuzanna Ryncarz, 2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Justyna Pochanke wychowała córkę na silną kobietę, która goni za swoimi marzeniami. Udało się. ,,Wierzę, że nie jestem matką narzucającą swoje marzenia dziecku. Mnie wychowano bardzo tradycyjnie, a jednocześnie w swobodzie wyboru", wspominała przed laty. Zuzanna w tym samym wywiadzie z mamą dla Gali w 2010 roku, mówiła: 

„Czuję, że mama mnie kocha, że mnie rozumie. Bardzo ją podziwiam za wiedzę. Też chciałabym być tak niezależna i silna jak ona”. Dziś Zuzanna ma 25 lat i nie udziela się medialnie, a mama strzeże jej prywatności.

Wiadomo, że jej córka dziennikarki skończyła studia na Politechnice. Przez pewien czas przebywała we Włoszech, gdzie dzięki stypendium mogła kontynuować naukę projektowania luksusowych samochodów. „Będzie studiować tam projektowanie samochodów. Właśnie wyprowadziła się z domu i już wyjechała do Włoch”, wspominała w rozmowie z Dobrym Tygodniem dumna Justyna Pochanke. Z kolei w 2018 roku Super Express poinformował, że Zuzanna wyszła za mąż.

Justyna Pochanke z córką na Gali Wiktory 2011

Justyna Pochanke z córką, Zuzanna Ryncarz
Fot. VIPHOTO/East News

Justyna Pochanke odeszła z TVN

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Justyna Pochanke po 19 latach rozstaje się ze stacją TVN. A dziennikarkę ma zastąpić Piotr Kraśko. „Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe”, mówiła Justyna Pochanke w rozmowie z wirtuanemedia.pl

Dlaczego postanowiła odejść? Nie ujawniono tej decyzji. Niemal w tym samym czasie z zarządem TVN pożegnał się także mąż dziennikarki. Ada Pieczyński pracował w stacji od prawe 20 lat i wypełniał funkcję doradcy zarządu TVN do spraw programów informacyjnych.

Małżeństwo, jak wynika z informacji zdobytych przez WP Teleshow, planuje opuścić Polskę i ułożyć swoje życie na nowo.

Życzymy dużo szczęścia! 

Justyna Pochanke
Fot. LUKASZ JOZWIAK/REPORTER/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.