Julia Roberts i Daniel Moder
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Julii Roberts przypomina sławną mamę? Hazel Moder ma już własnych fanów

Aktorka świętuje urodziny! Tak dziś wygląda jej pociecha

Ksenia Krasko 28 października 2022 15:50
Julia Roberts i Daniel Moder
Fot. Getty Images

Julia Roberts i Daniel Moder na początku lipca świętowali dwudziestą rocznicę ślubu. Aktorka i jej małżonek, uznany operator filmowy, rzadko pojawiają się razem publicznie i na ogół pilnie chronią prywatności swojej oraz swoich dzieci. Ostatnio jednak w sieci pojawiło się kilka kadrów ukazujących ich niemal pełnoletnią córkę. Sprawdźcie, jak dziś wygląda!

Dzieci Julii Roberts i Daniela Modera

Daniel Moder i Julia Roberts wychowują trójkę dzieci – w listopadzie 2004 roku para powitała na świecie bliźniaki, córkę Hazel i syna Phinnaeusa, a czerwcu 2007 roku syna Henry’ego. Aktorka i jej mąż poświęcają pociechom mnóstwo czasu, wspólnie jeżdżą na wakacje, dbają o ich rozwój i przekazują im najważniejsze wartości.„Sądzę, że to ważne, by dzieci znały granice. Jeśli zdarzy się coś niedobrego, nie stosuję kar, ale przeprowadzam rozmowę”, opowiadała Roberts w jednym z wywiadów.

Zdjęć dzieci hollywoodzkiej pary nie ma w sieci zbyt wiele, lecz rodzice ostatnio coraz częściej udostępniają ich wizerunki w mediach społecznościowych. Hazel i Phinnaeus już w listopadzie 2022 roku będą obchodzić swoje 18. urodziny, z kolei Julii Roberts trudno pogodzić się, że jej pociechy tak szybko dorastają. Kilka miesięcy temu wyjawiła, że bliźniaki niedługo udadzą się na studia.

ZOBACZ: Związek Julii Roberts i Daniela Modera udowadnia, że miłość pokonuje wszelkie przeszkody

Daniel Moder, Julia Roberts, Kelly Slater, Phinnaeus Moder, Henry Daniel Moder and Hazel Moder, Malibu, Kalifornia, 29.08.2015 rok
Fot. Stefanie Keenan/Getty Images for Outerknown

Daniel Moder, Julia Roberts, Kelly Slater, Phinnaeus Moder, Henry Daniel Moder, Hazel Moder, Malibu, Kalifornia, 29.08.2015 rok

Córka Julii Roberts pójdzie w ślady rodziców?

Roberts i Moder wychowują dzieci z dala od Hollywood, i nie wiadomo, czy rodzeństwo pójdzie w ślady znanych rodziców, wiążąc swoją przyszłość z branżą filmową. Jednak Hazel pierwsze doświadczenie ma już za sobą – w 2016 roku zagrała niewielką rolę w filmie „Dzień Matki”, oczywiście u boku Julii Roberts. Zaliczyła również debiut na czerwonym dywanie! Niespełna 17-letnia wówczas Hazel Moder przyjechała na 74. Festiwal Filmowy w Cannes w 2021 roku razem z ojcem – Daniel Moder wziął udział w premierze filmu „Flag Day”, nad którym pracował.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Unika blasku fleszy, żyje w cieniu brata. Co wiemy o siostrze Roberta Lewandowskiego?

Internauci zwracali wówczas uwagę, że nastolatka bardzo przypomina swoją słynną matkę, szczególnie jeśli porówna się jej zdjęcia z fotografiami Julii w młodości. Czy mają rację? Oceńcie sami.  

Hazel Moder i Daniel Moder na festiwalu w Cannes, 2021 rok

Hazel Moder - córka Julii Roberts i Daniela Modera debiutuje w Cannes
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Córka Julii Roberts z ojcem Danielem Moderem na festiwalu w Cannes, 2021 rok

Córka Julii Roberts i Daniela Modera - jak wygląda?
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Julia Roberts w młodości – 1993 rok

Julia Roberts - jak wyglądała w młodości?
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.