Julia Roberts i Daniel Moder
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Julii Roberts zachwyca w Cannes! Hazel i Daniel Moder razem na czerwonym dywanie

Czy nastolatka przypomina sławną mamę? Zobaczcie zdjęcia!

Ksenia Krasko 16 lipca 2021 18:50
Julia Roberts i Daniel Moder
Fot. Getty Images

Julia Roberts i Daniel Moder są nierozłączni od niemal dwudziestu lat, w na początku lipca para świętowała dziewiętnastą rocznicę ślubu. Aktorka i jej małżonek, uznany operator filmowy, rzadko pojawiają się razem publicznie i chronią prywatność swoją oraz swoich dzieci. Czasami zdjęcia paparazzi pojawiają się w sieci, ale to te najnowsze – oficjalne – wywołały pozytywne emocje fanów pary. Daniel Moder był gościem Festiwalu Filmowego w Cannes, a na czerwonym dywanie towarzyszyła mu córka Hazel.

Julia Roberts i Daniel Moder - dzieci

Daniel Moder i Julia Roberts wychowują trójkę dzieci – w listopadzie 2004 roku para powitała na świecie bliźniaki, córkę Hazel i syna Phinnaeusa, a czerwcu 2007 roku syna Henry’ego. Aktorka i jej mąż poświęcają pociechom mnóstwo czasu, wspólnie jeżdżą na wakacje, dbają o ich rozwój i przekazują im najważniejsze wartości.

„Sądzę, że to ważne, by dzieci znały granice. Jeśli zdarzy się coś niedobrego, nie stosuję kar, ale przeprowadzam rozmowę”, opowiadała Roberts w jednym z wywiadów.

Zobacz też: Związek Julii Roberts i Daniela Modera udowadnia, że miłość pokonuje wszelkie przeszkody

Dzieci hollywoodzkiej pary rzadko pojawiają się na ich portalach społecznościowych, dlatego debiut Hazel na czerwonym dywanie w Cannes wzbudził ogromne zainteresowanie.

Córka Julii Roberts na festiwalu w Cannes. Jak wygląda Hazel?

Roberts i Moder wychowują dzieci z dala od Hollywood, i nie wiadomo, czy rodzeństwo pójdzie w ślady znanych rodziców, wiążąc swoją przyszłość z branżą filmową. Jednak Hazel pierwsze doświadczenie ma już za sobą – w 2016 roku zagrała niewielką rolę w filmie „Dzień Matki”, oczywiście u boku Julii Roberts.

Zobacz też: Córka Jude’a Law szokuje na Festiwalu w Cannes! Iris Law postawiła na ostre cięcie

16-letnia Hazel Moder przyjechała na 74. Festiwal Filmowy w Cannes wraz z ojcem – Daniel Moder wziął udział w premierze filmu „Flag Day”, nad którym pracował.

Internauci zauważają, że nastolatka przypomina swoją słynną matkę, szczególnie jeśli porówna się jej zdjęcia z fotografiami Julii w młodości. Czy mają rację? Oceńcie sami. 

Hazel Moder i Daniel Moder na festiwalu w Cannes, 2021 rok

Hazel Moder - córka Julii Roberts i Daniela Modera debiutuje w Cannes
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Córka Julii Roberts z ojcem Danielem Moderem na festiwalu w Cannes, 2021 rok

Córka Julii Roberts i Daniela Modera - jak wygląda?
Fot. Matt Baron/Shutterstock/Rex Features/East News

Julia Roberts w młodości – 1993 rok

Julia Roberts - jak wyglądała w młodości?
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.