Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO
Z ŻYCIA GWIAZD

Ania Wyszkoni rzadko pokazuje dzieci. Teraz zrobiła wyjątek...

Siedmioletnia Pola jest bardzo podobna do mamy!

Rafał Kowalski 27 listopada 2019 08:55
Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO

Ania Wyszkoni zachwyca publiczność swoim głosem już ponad 20 lat. W tym czasie wokalistka dorobiła się nie tylko kilku złotych i platynowych płyt, ale też urodziła dwójkę dzieci. Piosenkarka bardzo nieczęsto mówi o swoim życiu prywatnym, a jeszcze rzadziej pokazuje na zdjęciach czy filmach najmłodszych członków rodziny. Kilka dni temu zrobiła po raz kolejny wyjątek.

Dzieci Anny Wyszkoni. Córka chce być piosenkarką

Była wokalistka zespołu Łzy została mamą dwukrotnie. Pierwszy raz po koniec 2001 roku, kiedy była jeszcze żoną Tomasza Piguły. Para jest już rozwiedziona, ale owocem tego związku jest syn Tobiasz, który 27 grudnia stanie się pełnoletni. Obecnie artystka jest ukochaną swojego menedżera Macieja Durczaka, z którym ma córeczkę Polę. Siedmiolatka zdecydowanie chce iść w zawodowe ślady mamy.

Anna Wyszkoni opublikowała kilka miesięcy temu na swoim Instagramie dwa filmiki, na których mówi, że jest na koncercie ze swoją córką. Pola rzadko jest zabierana przez rodziców do ich pracy, ale kilka dni temu 38-latka zrobiła wyjątek. „Ciągnie ją na scenę, tego nie da się ukryć. Widzę w niej siebie sprzed... dziestu lat. [...] Krok jeszcze lekko niepewny, ale ciekawość sceny ogromna 😍 No i ten błysk na plecach, który na scenie jest bardzo wskazany! ”, napisała w sieci o Poli, która chciała wejść na scenę.

Anna Wyszkoni z córką na Eurowizji Junior 2019

Piosenkarka w ostatnią niedzielę ponownie pokazała publicznie córkę. Siedmioletnia Pola bawiła się mamą w Gliwicach podczas Eurowizji Junior 2019. Po wygranym przez Polskę konkursie panie pozowały na ściance z laureatką - Viki Gabor. „Ta dziewczyna ma wszystko, czego potrzebuje młoda artystka, żeby podbić świat: talent, urodę, charyzmę, głos, magnetyzm, zniewalający uśmiech, a do tego świetnie mówi po angielsku. Jej występ był perfekcyjny, piosenka jest znakomita i mocno wierzę w to, że zawojuje europejski rynek w sposób, w jaki nie udało się to jeszcze żadnemu polskiemu artyście. Będę za to mocno trzymała kciuki!”, gratulowała 12-latce Anna Wyszkoni.

Czy Pola jest podobna do mamy? Zobaczcie sami. Jeśli zaś chodzi o syna wokalistki, to niestety już dawno sławna mama nie pokazywała go w sieci. Jeden z ostatnich razy był w teledysku z 2014 roku. Materiał wideo, w którego początku możecie zobaczyć archiwalny wizerunek Tobiasza załączamy poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.