Enrique Iglesias
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias pokazał, jak wygląda jego najmłodsza córka!

Wokalista opublikował uroczy filmik

Sabina Zięba 6 kwietnia 2020 21:15
Enrique Iglesias
Fot. Getty Images

Ogólnoświatowa popularność często nie sprzyja zgodnym oraz długotrwałym związkom, lecz wiadomo, że Enrique Iglesias nie ulega pokusom i już od 19 lat nieprzerwanie związany jest z tenisistką i modelką Anną Kurnikową. W 2001 roku poznali się na planie teledysku do piosenki Escape i momentalnie zakochali. Postanowili założyć rodzinę i wychowują już trójkę dzieci. Wokalista pokazał właśnie, jak wygląda najmłodsze z nich!

Najmłodsza córka Enrique Iglesiasa

W 2017 roku na świat przyszły pierwsze pociechy pary, bliźniaki Nicolas i Lucy. W styczniu tego roku Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa powitali na świecie kolejne dziecko, córkę Mary. Wiadomo, że spełniają się w rodzicielstwie, a wokalista w jednym z niedawnych wywiadów wyznał: „Nie śpię, ale świetnie się bawię! Mam na myśli, że nie zamieniłbym ojcostwa na nic na świecie”.

Choć gwiazdor miał być obecnie w trakcie trasy koncertowej z Ricky Martinem, sytuacja związana z koronawirusem zmusiła go do pozostania w domu. Zdaje się jednak, że jest tym zachwycony, ponieważ nie przegapi pierwszych tygodni życia i rozwoju najmłodszego dziecka. 

W niedzielę 5 kwietnia Enrique opublikował na swoim Instagramie uroczy filmik. Widzimy na nim, jak spędza czas podczas domowej kwarantanny z małą córeczką. Trzymając ją na swoich kolanach, tańczy z Mary w rytm piosenki We Are Young zespołu Fun. Przy okazji można usłyszeć, jak rodzice mówią na najmłodszą pociechę - zyskała ona pseudonim Masza.

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów, którzy piszą m. in. „Jest taka słodka”, „Pielęgnuj każdą chwilę ze swoimi dziećmi” czy „Wygląda jak ty, tylko z niebieskimi oczami!". Zobaczcie sami! Prawda, że jest urocza?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Enrique Iglesias
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?