Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Doroty Szelągowskiej ma wadę serca. Trzyletnia Wanda była w Centrum Zdrowia Dziecka

Teraz jej mama zainicjowała piękną akcję

Rafał Kowalski 29 września 2021 07:56
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci – 20-letniego Antka i 3-letniej Wandy. Dziewczynka przyszła na świat w marcu 2018 roku i od tego czasu, jej sławna mama nie pokazuje jej publicznie. Zdarza się jej jednak opowiadać o córeczce. Wczoraj projektantka wnętrz zdradziła, że trzylatka ma wadę serca.

Dorota Szelągowska o wadzie serce córki

Do tego, że prowadząca Totalne remonty Szelągowskiej ma wielkie serce, nie trzeba nikogo przekonywać. Dorota Szelągowska udowodniła to wiele razy. Teraz projektantka ma kolejną okazję, by ułatwić czyjeś życie. Przy okazji remontu łazienki w Centrum Zdrowia Dziecka mama małej Wandy wyjawiła pierwszy raz publicznie, że jej córka ma nie w pełni sprawne serce.

„Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające”, wyznała na Instagramie Dorota Szelągowska. „Myślę, że każdy powinien raz na jakiś czas tak się zderzyć z tym, co jest ważne”, dodała pełna emocji.

Sprawdź też: Katarzyna Grochola szczerze o trudnej relacji z Dorotą Szelągowską

Pierwsi internauci, którzy usłyszeli o słowach gwiazdy TVN od razu wysłali jej mnóstwo ciepłych i serdecznych słów, do których także się przyłączamy.

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska remontuje Centrum Zdrowia Dziecka

Jak opowiedziała w kolejnych storiesach Dorota Szelągowska, jeden z najważniejszych polskich szpitali dziecięcych niedługo wzbogaci się o nową łazienkę. Gwiazda TVN zebrała sponsorów i właśnie rozpoczęły się prace nad w pełni funkcjonalnym pomieszczeniem. „Dzisiaj zaczynamy tam remont łazienki. To rzecz potrzebna i niepełnosprawnym, i rodzicom. Będzie tam pralka i suszarka, których tam bardzo brakowało. To mój projekt prywatny. Myślę, że trzeba zwracać różne rzeczy, jak się ma dużo”, mówiła wczoraj na Instagramie Dorota Szelągowska.

Zobacz także: Dorota Szelągowska szczerze wyznaje: „Cała jestem poorana rozstępami”

Poprosiła też o jedną rzecz. „Trzymajcie za nas kciuki, bo musimy to zrobić szybko i dobrze. Ekipa ma tylko sześć dni”, usłyszeliśmy.

Jesteśmy przekonani, że projekt się powiedzie. Córeczce gwiazdy i wszystkim pacjentom Centrum Zdrowia Dziecka życzymy mnóstwo zdrowia. 

Centrum Zdrowia Dziecka
Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.