z życia gwiazd

Córka Dawida Wolińskiego wystąpi w Top Model? Znamy odpowiedź! 

Zostanie modelką?

Monika Katarzyna Krupska 3 września 2018 14:00

Mało kto wie, że Dawid Woliński od 23 lat jest ojcem! Projektant choć głównie w mediach społecznościowych pokazuje zdjęcia z planów pracy, zdarza mu się czasami na nieco więcej prywaty. Tym razem juror Top Model udzielił wywiadu, gdzie opowiedział o swojej jedynej córce. Woliński został ojcem w wieku... 19 lat. Z matką dziecka Basią nigdy nie wziął ślubu, jednak parę łączyła prawdziwa miłość. 

O swojej córce 

Dawid Woliński wyznał, że jego córka Oliwka Betlejewska również jest artystką. Dziewczyna ma także podobne poczucie humoru, jak ojciec. Ale czy mogłaby chodzić w jego kreacjach w programie Top Model? „To byłoby na pewno zaskoczenie, ona by to mogła zrobić (wystąpić w programie - red.) tylko dlatego, aby mi utrzeć nosa, bo ona ma takie poczucie humoru jak ja i z tym się świetnie rozumiemy”, powiedział portalowiPrzeAmbitni.pl. Dodał, że 23-latka studiuje ceramikę artystyczną na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. „Ma takie zdolności manualne, do takich maleńkich rzeczy. Uwielbia robić paznokcie”, wyznał. 

Zobaczcie zdjęcia Dawida i Oliwki. Podobna do ojca?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?