z życia gwiazd

Córka Dawida Wolińskiego wystąpi w Top Model? Znamy odpowiedź! 

Zostanie modelką?

Monika Katarzyna Krupska 3 września 2018 14:00

Mało kto wie, że Dawid Woliński od 23 lat jest ojcem! Projektant choć głównie w mediach społecznościowych pokazuje zdjęcia z planów pracy, zdarza mu się czasami na nieco więcej prywaty. Tym razem juror Top Model udzielił wywiadu, gdzie opowiedział o swojej jedynej córce. Woliński został ojcem w wieku... 19 lat. Z matką dziecka Basią nigdy nie wziął ślubu, jednak parę łączyła prawdziwa miłość. 

O swojej córce 

Dawid Woliński wyznał, że jego córka Oliwka Betlejewska również jest artystką. Dziewczyna ma także podobne poczucie humoru, jak ojciec. Ale czy mogłaby chodzić w jego kreacjach w programie Top Model? „To byłoby na pewno zaskoczenie, ona by to mogła zrobić (wystąpić w programie - red.) tylko dlatego, aby mi utrzeć nosa, bo ona ma takie poczucie humoru jak ja i z tym się świetnie rozumiemy”, powiedział portalowiPrzeAmbitni.pl. Dodał, że 23-latka studiuje ceramikę artystyczną na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. „Ma takie zdolności manualne, do takich maleńkich rzeczy. Uwielbia robić paznokcie”, wyznał. 

Zobaczcie zdjęcia Dawida i Oliwki. Podobna do ojca?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.