Partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Fot. Instagram @cristiano
Z ŻYCIA GWIAZD

Dziewczyna Cristiano Ronaldo po raz pierwszy pozuje z malutką córeczką na okładce magazynu! Zobaczcie czułe zdjęcia Georginy Rodriguez i Alany Martiny

Konrad Szczęsny 5 grudnia 2017 18:00
Partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Fot. Instagram @cristiano

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zostali rodzicami 12 listopada 2017 roku. Na świat przyszła wówczas ich córeczka Alana Martina. W najnowszym numerze hiszpańskiego magazynu „Hola!” modelka po raz pierwszy pokazała twarz dziecka!

 

Zobacz też: Perfekcyjny w każdym calu czy pozorant walczący o uwagę? Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo wywołują liczne kontrowersje

oraz: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w czułych objęciach na tle rodzinnego domu piłkarza. Modelka zdobyła się na intymne i wzruszające wyznanie...

 

Georgina Rodriguez i Alana Martina na okładce magazynu „Hola!”  

 

Wyjątkowej sesji Georginy Rodriguez i Alany Martiny towarzyszy wywiad, w którym modelka opowiedziała m.in. o porodzie!

 

To było zupełnie inne doświadczenie niż to, co sobie wyobrażałam. Moment narodzin zawsze wydawał mi się wyjątkowy, ale starałam się nie myśleć o tym zbyt wiele, więc do czasu porodu skupiłam się na normalnym życiu”, zdradziła dziewczyna Cristiano Ronaldo. „To był bardzo miły, łatwy i szybki poród. Kiedy Alana się urodziła, cały personel medyczny powiedział mi, że nigdy nie był świadkiem tak pięknych i szybkich narodzin”, zwierzyła się Georgina Rodriguez.


Okazuje się, że napastnik Realu Madryt udzielił swojej wybrance kilku ważnych rad przed tym wydarzeniem! „Cristiano powiedział mi, żebym była spokojna, ponieważ byłam bardzo odpowiedzialna w czasie ciąży i że Bóg pomoże mi w porodzie, bo gdy ktoś jest z natury dobry, otrzymuje w zamian to samo”.

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty! Dobrą nowiną i wyjątkowym zdjęciem podzielił się z fanami na Facebooku

 

Georgina Rodriguez o porodzie

 

Poza tym, że poród przebiegał bez żadnych komplikacji, Georgina Rodriguez zdradziła, że „jeden szczegół był wyjątkowy”. „Lekarz uczynił z tego momentu coś wyjątkowego. Stworzył niepowtarzalną atmosferę, puszczając muzykę Alicii Keys, gdy nasza córka przychodziła na świat”, zwierzyła się modelka.

 

Polecamy też: Narodziny czwartego dziecka Cristiano Ronaldo nie obyły się bez skandalu. Dlaczego była kochanka chce zniszczyć szczęście piłkarza i jego rodziny?

oraz: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.