Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego
Fot. Bartosz Krupa/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Czym zajmuje się córka Artura Żmijewskiego?

Ewa Żmijewska rozwija swoją karierę w Stanach Zjednoczonych!

Weronika Kostyra 18 marca 2019 14:50
Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego
Fot. Bartosz Krupa/East News

Artur Żmijewski od zawsze dbał o swoją prywatność, dlatego nie wszyscy jego fani wiedzą, że jest ojcem trójki dzieci. Jego najstarsza córka Ewa ma już 26 lat i rozwija własną karierę. Nie poszła w ślady ojca, ponieważ zajmuje się muzyką. Mieszka i występuje w Stanach Zjednoczonych. Po kim odziedziczyła talent?

Czym zajmuje się córka Artura Żmijewskiego

Ewa Żmijewska już od dłuższego czasu tworzy i koncertuje w USA. To tam uczy się muzyki w prestiżowych szkołach. Tworzy duet razem ze swoją przyjaciółką Shandy. Okazuje się, że córka aktora jeszcze jako dziecka zdradzała duży talent wokalny. Tata zawsze ją wspierał i jest jej największym fanem. „W rodzinie nikogo to nie dziwi, bo Artur w młodości też śpiewał. Nie poszedł w tym kierunku, nie spełnił swojego marzenia, ale córka je spełnia. Gdy sama zaczęła komponować, tata był jej pierwszym recenzentem, słuchał wszystkiego co stworzyła, doradzał”, zdradził informator magazynu Życie na gorąco.

Chociaż do tej pory jest znana jedynie amerykańskiej publiczności, wiele wskazuje na to, że niebawem zacznie występować także w Polsce. Niedawno Podczas Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles Ewa i Shandy poznały Mietka Szcześniaka. Jest duża szansa, że muzycy wkrótce nawiążą współpracę. „Od osób znających piosenkarza dochodzą sygnały, że myślą o wspólnym projekcie. Doskonale się rozumieją, a Szcześniak chciałby stworzyć coś z dziewczynami. Podoba mu się ich podejście do muzyki. Widzi, że mają potencjał i uważa, że wspólnymi siłami mogliby stworzyć coś, co Polacy docenią i pokochają”, podaje Życie na gorąco.

Jedno jest pewne: o Ewie Żmijewskiej będzie głośno! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#dressrehearsal #showtime #duet One day left! Tomorrow's a big day:)

Post udostępniony przez Eva Zmijewska (@eva_zmijewska)

 

Artur Żmijewski,
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.