Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska
DZIECI GWIAZD

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera w zjawiskowej sesji zdjęciowej. Pola ma już 16 lat!

„Chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem”, napisała.  

Karol Sowa 1 sierpnia 2022 09:59
Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Anita Lipnicka pokazała zdjęcia swojej ukochanej córki. Na jej social-mediach możemy zobaczyć fotografie, które pochodzą z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Możemy na nich dostrzec piękną 16-latkę. Pola jest ubrana w elegancki ciemny garnitur oraz luźną białą koszulę.  

Anita Lipnicka opublikowała zdjęcia swojej córki Poli 

Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcia swojej córki. W opisie możemy przeczytać: „Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia🫢), chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem❤️”, napisała.  

W komentarzach możemy dostrzec wiele pięknych słów: „Cudna! 🤍”, napisała Hanna Lis, „Serio? Nie wierzę. To jednak może siostra???”, dodała jedna z internautek. Wiele osób jest również podzielona co do podobieństwa. Niektórzy widzą w Poli popularną mamę, a inni tatę: „Usta i oczy taty!”, „Piękna!! Jak mama”, czytamy.  

Warto dodać, że Anita Lipnicka rzadko udostępnia zdjęcia swojej córki. Stara się chronić swojej prywatności jak tylko może. Przypomnijmy, że 16-latka jest dzieckiem słynnej wokalistki oraz legendarnego twórcy Johna Portera. Ich związek trwał 12 lat. Oboje wydali razem trzy płyty, które odniosły wielki sukces. Obecnie Anita Lipnicka jest żoną Marka Gray’a. 

CZYTAJ TEŻ: Zachwycił rolą proboszcza w cyklu U Pana Boga... i zniknął. Czym zajmuje się Krzysztof Dzierma?

Anita Lipnicka z córką, Pola Porter
Fot. Piotr WYGODA/East News

Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Anita Lipnicka, John Porter, „Pytanie na śniadanie”, Warszawa, 01.03.2008 rok
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Anita Lipnicka, John Porter, „Pytanie na śniadanie”, Warszawa, 01.03.2008 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…