Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Shiloh ma dość życia u boku Angeliny Jolie. To, gdzie się wyprowadziła, budzi spore kontrowersje

Aktorka nie przyjęła tego zbyt dobrze...

Gabriela Czernecka 3 października 2020 14:39
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Shiloh Jolie-Pitt, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, ma dość ciągłych przepychanek i kłótni rodziców. Dziewczynka podjęła ważną decyzję. Shiloh postanowiła się wyprowadzić. Najbardziej szokuje jednak to, gdzie zdecydowała się zamieszkać. Angelina Jolie nie jest zadowolona…

Shiloh Jolie-Pitt wyprowadziła się z domu. Gdzie zamieszkała?

Wszystko wskazuje na to, że Shiloh Jolie-Pitt już dość przepychanek między rodzicami. Brad Pitt i Angelina Jolie według zagranicznych mediów wciąż nie mogą porozumieć się w kwestii opieki nad dziećmi. 14-letnia Shiloh postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i… zdecydowała, że wyprowadzi się z domu. Pomysł nie przypadł do gustu mamie nastolatki, z kolei Brad Pitt jak podają zagraniczne media jest zachwycony takim rozwiązaniem. Dlaczego? Chodzi o wybór miejsca zamieszkania Shiloh.

14-latka zdecydowała się zamieszkać u Jennifer Aniston, byłej żony Brada Pitta. Informator magazynu New Idea mówi wprost: „Shiloh woli ciszę i spokój, a kiedy jej bracia i siostry ryczą dookoła, a mama żongluje tysiącem rzeczy naraz, Shiloh potrzebuje po prostu miejsca na relaks”, czytamy. Okazuje się, że Shiloh i Jennifer Aniston świetnie się dogadują. Szybko przypadły sobie do gustu - Jennifer wspiera Shiloh, pomaga jej w ciężkich chwilach. „Na początku była tylko towarzyszką Brada, kiedy przebywał z jego byłą żoną, ale ostatnio jeździła sama. Jest oczywiste, że Shiloh zaczyna bardziej zwracać się do Jen o radę i coraz częściej postrzega ją jako ważną osobę w swoim życiu”, czytamy w jednym z magazynów.

Córka Angeliny i Brada często prosi ją o radę, co nie do końca podoba się Angelinie. „Jen zawsze miała słabość do Shiloh i żałuje, że utknęła między dwojgiem rodziców. Powiedziała jej, że zawsze jest mile widziana, może przyjechać i spędzić czas u niej. Shiloh skorzystała z okazji, a Brad przystał na to wszystko”, czytamy w New Idea. Nic dziwnego, że Shiloh postanowiła przeprowadzić się właśnie do Jenn. 

Nie od dziś wiadomo, że Aniston świetnie dogaduje się z córką Brada, więc nie ma nic przeciwko, żeby została z nią na dłużej; „Jen w zasadzie traktuje Shiloh jak swoją”, mówi z kolei źródło magazynu Womens Day. Informator magazynu dodaje jednak, że dobro córki jest dla Angeliny Jolie najważniejsze, ale nie może przeboleć wyboru Shiloh: Dla Angi to najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie dość, że przeszła straszny rozwód z Bradem, to jeszcze teraz traci córkę na rzecz kobiety, której szczerze nie znosi. Nienawidzi samego faktu, że Brad wrócił do Jennifer, ale teraz, kiedy Shiloh oznajmiła, że woli mieszkać z nimi, jest tak zła, że wolałaby nie dożyć tego dnia!”, mówi.

Wygląda na to, że relacje między byłymi małżonkami wciąż nie są najlepsze, a w swój spór włączyli dzieci, które najbardziej cierpią na tej sytuacji. Mamy nadzieję, że para niebawem dojdzie do porozumienia...  

Shiloh Jolie-Pitt
Fot. FORUM

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Harveycórka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Shiloh Jolie-Pitt Weinstein, molestowanie w Hollywood
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.