Aleksandra Popławska rozebrała się w Playboyu
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzień Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Aleksandry Popławskiej świętowała 16. urodziny. Bardzo przypomina mamę

Antonina Kalita ma już 16 lat

Dorota Falkowska 18 sierpnia 2021 10:01
Aleksandra Popławska rozebrała się w Playboyu
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzień Dobry TVN/East News

Aleksandra Popławska zasłynęła z roli w "Kobietach mafii" w reżyserii Patryka Vegi. W ostatnim czasie można było dostrzec wiele okazji, w których aktorka chwali się swoją dorastającą córką. Antonina skończyła właśnie 16 lat i ma już na swoim koncie pierwszy debiut w show-biznesowym evencie, gdy jako 12-latka pokazała się na ściance wraz z rodzicami.

Córka Aleksandry Popławskiej świętuje 16. urodziny

W mediach społecznościowych Antoniny pojawiły się wczoraj stories z życzeniami od jej przyjaciół, które udostępniła na swoim profilu. Córka Aleksandry Popławskiej i Marka Kality świętowała 16. urodziny.

Aleksandra Popławska często wspomina o córce w wywiadach, niejednokrotnie podkreślając, że jest z niej bardzo dumna. Kilka lat temu w rozmowie z "Na żywo" przyznała:

"Gdy w domu dwoje rodziców rozmawia o teatrze, sztuce, książkach, to siłą rzeczy dziecko tym przesiąka. Antonina ma duszę artystyczną". 

"Może wyobraźnia poprowadzi ją w przyszłości w jakimś artystycznym kierunku? Już zagrała zresztą w spektaklu Grzegorza Jarzyny »Uroczystość«. Była w Nowym Jorku na tournée. Bardzo jej się tam podobało" - wyznała dumna mama. 

Czytaj też: „Nie lubię wulgarności, ale lekką prowokację, czy perwersję już tak. Wstyd nie jest mi obcy”

Córka Aleksandry Popławskiej
Fot. Podlewski/AKPA

Antonina Kalita i Aleksandra Popławska

Jakiś czas temu Aleksandra Popławska opublikowała zdjęcie z Antoniną na swoim instagramowym profilu. Matka i córka wyglądają niemal jak dwie krople wody!

Na profilu Antoniny Kality również nie brakuje wspólnych zdjęć z mamą. Nastolatka jest aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się fotografiami ze swojego aktualnego życia.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…