Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Tamara Arciuch pokazała urocze zdjęcia z córeczką!

Nadia rośnie jak na drożdżach!

Olga Figaszewska 28 października 2019 13:25
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w 2016 roku powitali na świecie swoje drugie dziecko. Para wychowuje już syna, który urodził się w 2009 r. oraz syna aktorki z poprzedniego związku. Od czasu do czasu w mediach społecznościowych publikują zdjęcia z pociechami. Aktorka podzieliła się z fanami fotografią swojej córeczki. Nadia jest już naprawdę dużą dziewczynką!

Tamara Arciuch na zdjęciu z córeczką

Szczęśliwi rodzice poświęcają swoim pociechom jak najwięcej czasu. Czerpią z tego ogromną radość i satysfakcję, co wielokrotnie podkreślali w wywiadach. Kilka lat temu w rozmowie z VIVĄ! wyznali, że starają się chronić swoje życie prywatne, ale nie zawsze się to udaje.

,,Staramy się, choć nie zawsze nam wychodzi. Na przykład pierwszego dnia wiosny poszedłem na spacer z dzieckiem. A potem zobaczyłem nasze zdjęcia w gazecie. Nie wystawiłem się specjalnie. Ktoś okradł mnie z mojej prywatności. W takich momentach czuję, że robi mi się w żołądku zimno, ciepło, ciasno i bardzo nieprzyjemnie. Już opracowaliśmy system ochronny, ale pierwsza reakcja zawsze jest okropna. To jest uczucie porównywalne z tym, gdy dowiadujesz się, że ktoś cię zdradził. Jeśli ktoś to kiedyś przeżył, niech sobie przypomni to uczucie, kiedy poczuł się bezradny, osaczony i z zimną kulą w żołądku. Teraz już nauczyliśmy się sobie z tym radzić. To już nas nie dewastuje. Natomiast bywa bolesne", mówił Bartek Kasprzykowski.

Rodzina Tamary Arciuch korzystała z ostatnich słonecznych i ciepłych dni tej jesieni. Trzeba przyznać, że pogoda nas rozpieszcza. Nic dziwnego, że aktorka wraz z córeczką postanowiła spędzić ten czas na świeżym powietrzu.

,,To ostatnia niedziela... zanim przyjdzie ziąb.. A Wam ,jak minęła? # sunday #familytime #sun #autumn", napisała Tamara Arciuch. A na kolejnej fotografii pokazała Nadię. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

,,czas razem, to ten najpiękniejszy i najcenniejszy", ,,Urocza 💖💖💖", ,,Promienieje Pani 😍", piszą fani.

Zobacz te urocze zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To ostatnia niedziela... zanim przyjdzie ziąb.. A Wam ,jak minęła? # sunday #familytime #sun #autumn

Post udostępniony przez Tamara Arciuch Oficjalnie (@tamara.arciuch)

Tamara Arciuch, Nadia Kasprzykowska
Fot. Instagram/@tamara.arciuch

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The best Moments in the world.. #piątunio #ogród #córeczka #happytime #sunset

Post udostępniony przez Tamara Arciuch Oficjalnie (@tamara.arciuch)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.