Conrado Moreno
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ
O TYM SIĘ MÓWI

Conrado Moreno został po raz drugi ojcem!

Prezenter uczcił narodziny córeczki w wyjątkowy sposób!

Olga Figaszewska 16 grudnia 2019 12:51
Conrado Moreno
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ

Conrado Moreno widzowie pokochali dzięki udziałowi w programie Europa da się lubić. Od tamtej pory swoje życie związał z telewizją. Gwiazdor strzeże życia prywatnego, ale tym razem postanowił podzielić się z fanami swoim szczęściem. Na świat przyszło jego drugie dziecko, dziewczynka, której wraz z partnerką dali nietypowe imię!

Życie Conrado Moreno

W jego żyłach płynie hiszpańska krew, ale on czuje się w dużej mierze Polakiem. Do naszego kraju przyjechał po raz pierwszy na wakacje do dziadków. Miał osiem lat. I to z Polską związał na stałe swoją przyszłość. Dziś przyznaje, że ma dwie ojczyzny, chociaż to za Madrytem tęskni najbardziej. 

„Dziadków miałem w Polsce i w Hiszpanii. Powtarzałem, że jestem ufoludkiem, bo nie jestem ani Polakiem, ani Hiszpanem. Miałem silną potrzebę podkreślenia swojej tożsamości. Dla młodego człowieka takie obcowanie na pograniczu dwóch różnych światów było trudne do pogodzenia. (…)Z perspektywy wielu lat przyznam, że miejscem takim, w którym goją się rany, w którym czuję się wolny – może patrzę przez różowe okulary – jest Hiszpania – Madryt. Tęsknię za tym miejscem, bo bywam tam dość rzadko. To właśnie tam mogę poczuć wolność duchową i umysłową”, mówił w rozmowie z TVP Info.

Polacy poznali go dzięki programowi Europa da się lubić. Potem Conrado Moreno realizował się jako współprowadzący programu Okno na Polskę, a także pracował nad felietonami dla Pytanie na śniadanie. Od kilku lat jest prezenterem Studia Lotto i zajmuje się konferansjerką. A co wiadomo o jego życiu osobistym? Dziesięć lat temu ożenił się z Katarzyną Jurzyk. Para doczekała się wspólnie synka, Gabriela. Ich związek nie przetrwał. Teraz na świat przyszło drugie dziecko Conrado Moreno, córeczka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

M A R I B E L (14/12/2019)

Post udostępniony przez Conrado Moreno (@conrado_moreno_official)

Córeczka Conrado Moreno

Na Instagramie gwiazdora pojawiło się urocze zdjęcie maleństwa. W ten sposób Conrado Moreno podzielił się z fanami kolejnym najszczęśliwszym momentem w swoim życiu. Wspólnie z partnerką powitali córeczkę, która otrzymała imię Maribel. Okazuje się, że osoby o tym imieniu charakteryzują się kreatywnością, twórczym działaniem i są obdarzone inteligencją. Niektórzy podkreślają ich uczuciowość, wrażliwość i czułość. Osoby o tym imieniu cenią sobie ład i porządek.

Prezenter z okazji narodzin swojej córeczki napisał dla niej poruszający wiersz!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I to jest Twoja największa Siła

Post udostępniony przez Conrado Moreno (@conrado_moreno_official)

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.