Wszystkie pary tańca z gwiazdami 11
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Co z przerwaną przez pandemię 11. edycją Tańca z gwiazdami? Jest decyzja Polsatu!

Każda z par miała zastanowić się, czy znów weźmie udział w show

Rafał Kowalski 1 czerwca 2020 11:58
Wszystkie pary tańca z gwiazdami 11
Fot. materiały prasowe

W połowie marca pandemia koronawirusa niespodziewanie przerwała 11. edycję Tańca z gwiazdami emitowanego w Telewizji Polsat. Fani show zastanawiali się, czy na jesieni program powróci z niezmienionym składem uczestników i tancerzy. Teraz już wszystko wiadomo!

Taniec  z gwiazdami 11 ponownie w telewizji. Kiedy 1. odcinek?

Tylko dwa odcinki tanecznych zmagań 11 wyjątkowych par mieliśmy okazję obserwować w marcu 2020 roku. Niestety koronawirus sprawił, że produkcja musiała zostać zawieszona. W ostatnim wyemitowanym odcinki (realizowanym bez udziału publiczności) dowiedzieliśmy się, że żaden z uczestników nie odpadnie. Chwilę później Polsat wydał oświadczenie. „Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!”, czytaliśmy w nim.

Nadzieja a rzeczywistość to jednak dwie różne sprawy. Każda z 11 gwiazd najpierw przestawiła swoje plany, by móc wziąć udział w jesiennej edycji show, a później musiała zmierzyć się z kolejnym przestawieniem obowiązków w kalendarzu. Czy każdą z gwiazd 11. edycji zobaczymy znów na jesieni? Okazuje się, że tak! Znana jest też konkretna data pierwszego odcinka przerwanego konkursu. „Czwartego września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i ja już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do Tańca z gwiazdami”, zdradziła swoim Malwina Wędzikowska, kostiumograf programu.

Jeśli wszystko pójdzie z planem, już za 3 miesiące ponownie spotkamy się na wizji z 11 parami, które powalczą o Kryształową Kulę. Na parkiecie zatańczą: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant, Sylwia Lipka, Edyta Zając, Nicole Bogdanowicz i ich taneczni partnerzy.

Za kogo będziecie trzymać kciuki? 

Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.