Wszystkie pary tańca z gwiazdami 11
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Co z przerwaną przez pandemię 11. edycją Tańca z gwiazdami? Jest decyzja Polsatu!

Każda z par miała zastanowić się, czy znów weźmie udział w show

Rafał Kowalski 1 czerwca 2020 11:58
Wszystkie pary tańca z gwiazdami 11
Fot. materiały prasowe

W połowie marca pandemia koronawirusa niespodziewanie przerwała 11. edycję Tańca z gwiazdami emitowanego w Telewizji Polsat. Fani show zastanawiali się, czy na jesieni program powróci z niezmienionym składem uczestników i tancerzy. Teraz już wszystko wiadomo!

Taniec  z gwiazdami 11 ponownie w telewizji. Kiedy 1. odcinek?

Tylko dwa odcinki tanecznych zmagań 11 wyjątkowych par mieliśmy okazję obserwować w marcu 2020 roku. Niestety koronawirus sprawił, że produkcja musiała zostać zawieszona. W ostatnim wyemitowanym odcinki (realizowanym bez udziału publiczności) dowiedzieliśmy się, że żaden z uczestników nie odpadnie. Chwilę później Polsat wydał oświadczenie. „Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!”, czytaliśmy w nim.

Nadzieja a rzeczywistość to jednak dwie różne sprawy. Każda z 11 gwiazd najpierw przestawiła swoje plany, by móc wziąć udział w jesiennej edycji show, a później musiała zmierzyć się z kolejnym przestawieniem obowiązków w kalendarzu. Czy każdą z gwiazd 11. edycji zobaczymy znów na jesieni? Okazuje się, że tak! Znana jest też konkretna data pierwszego odcinka przerwanego konkursu. „Czwartego września wraca na antenę Taniec z gwiazdami i ja już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do Tańca z gwiazdami”, zdradziła swoim Malwina Wędzikowska, kostiumograf programu.

Jeśli wszystko pójdzie z planem, już za 3 miesiące ponownie spotkamy się na wizji z 11 parami, które powalczą o Kryształową Kulę. Na parkiecie zatańczą: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant, Sylwia Lipka, Edyta Zając, Nicole Bogdanowicz i ich taneczni partnerzy.

Za kogo będziecie trzymać kciuki? 

Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.