Księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przez konflikt z Meghan czy problemy ze zdrowiem? Kate usunęła się z życia publicznego 

Co porabia żona księcia Williama?

Gabriela Czernecka 27 lutego 2019 06:57
Księżna Kate
Fot. Getty Images

Co się dzieje z księżną Kate? Żona księcia Williama usunęła się w cień. Ostatnio mieliśmy okazję podziwiać ją na rozdaniu nagród BAFTA, gdzie u boku męża zachwyciła swoją stylizacją. Kilka dni wcześniej odwiedziła jedną z londyńskich szkół i wszystko wskazywało na to, że powróciła do pełnienia obowiązków z ramienia królowej. Od dwóch tygodni nie pokazuje się jednak publicznie. Skąd ta zmiana? Sprawdzamy!

Księżna Kate usunęła się z życia publicznego 

Z pewnością to świetny czas dla Meghan i Harry'ego, którzy przebywają właśnie na oficjalnej wizycie z ramienia królowej w Maroko i mogą swobodnie brylować w świetle reflektorów. Ani księżna Kate ani książę William od kilku dni nie pokazują się publicznie. Czy to za sprawą konfliktu z księżną Meghan? A może księżna Cambridge ma problemy ze zdrowiem? - pytali internauci. Uspokajamy. Usunięcie się księżnej Kate z życia publicznego miało tylko jeden cel.

Księżna Kate i książę William postanowili spędzić więcej czasu ze swoimi dziećmi. Wraz z trójką swoich maluchów - księciem George'em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem wyjechali z Londynu, by z dala od mediów cieszyć się wspólnymi chwilami. W końcu książęce pociechy miały niedawno ferie!

Rodzice postanowili zapewnić im odrobinę rozrywki. Dzieci Kate i Williama miały więc okazję do wspólnego wypoczynku, ale i do zabawy. Mimo tego, że para książęca z pewnością chciała zapewnić sobie prywatność i  zrobiła wszystko, by żadne zdjęcia ani informacje na temat ich wypoczynku nie dotarły do mediów, to brytyjskim serwisom udało się dowiedzieć, jak rodzina księcia Williama spędzała ferie.

Para książęca Cambridge przebywała wraz z dziećmi w Anmer Hall w Norfolk. Wycieczka odbyła się do luksusowego spa. Podobno księżniczka Charlotte nauczyła się pływać! Poza tym księżna Kate zorganizowała dla dzieci wyścigi w wodzie. Dzięki temu sama mogła się relaksować i cieszyć spędzaniem czasu w rodzinnym gronie. Wygląda na to, że cała rodzina odpoczęła i niebawem William i Kate wrócą do "zawodowych" obowiązków. Oficjalne wyjście księcia już zapowiedziano na 4 marca, a księżnej na 6 marca.  

Ślub Księżniczki Eugenii, księżniczka Charlotte i książę George
Fot. Rex Features/East News

Dzieci księżnej Kate: książę George i księżniczka Charlotte
Fot. East News

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.