NOWY NUMER VIVY!

Magdalena Mielcarz o mamie: „Zawsze czułam niesamowitą miłość i wsparcie”. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2017 07:30

Magdalena Mielcarz opowiedziała nam nie tylko o wyjątkowej relacji ze swoją mamą. Modelka zdradziła, że stara się jej odwdzięczać za otrzymaną miłość i bezpieczeństwo, za wszystko czego ją nauczyła. To Pani Barbarze zawdzięcza to, kim jest teraz. 


Magda Mielcarz o mamie

 

Z reguły to rodzice rozpieszczają swoje dzieci. W tym przypadku jest zupełnie inaczej! Jak Magda Mielcarz sprawia przyjemność swojej mamie? „Mama się nie daje rozpieszczać. Jest skromną osobą. Z mojej strony to raczej walka o rozpieszczanie. A dla mnie jest to bardzo ważne, żeby jej dać małe przyjemności. To ciągła walka, by się na coś zgodziła. Zawsze czułam niesamowitą miłość i wsparcie. Zawsze miałam poczucie, że jestem dogrzana miłością mamy”, wyjaśniła Magda Mielcarz.

 

Co je łączy, a co dzieli? Jak udaje im się pokonać tęsknotę? O tym, opowiedziały w naszym video! Sprawdźcie!

 

Polecany też: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

 

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecany też: TYLKO U NAS! Monika Zamachowska o synu Tomaszu: „Byłeś moim pierwszym dzieckiem, nie wiedziałam, jak postępować”

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!