NOWY NUMER VIVY!

Magdalena Mielcarz o mamie: „Zawsze czułam niesamowitą miłość i wsparcie”. EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2017 07:30

Magdalena Mielcarz opowiedziała nam nie tylko o wyjątkowej relacji ze swoją mamą. Modelka zdradziła, że stara się jej odwdzięczać za otrzymaną miłość i bezpieczeństwo, za wszystko czego ją nauczyła. To Pani Barbarze zawdzięcza to, kim jest teraz. 


Magda Mielcarz o mamie

 

Z reguły to rodzice rozpieszczają swoje dzieci. W tym przypadku jest zupełnie inaczej! Jak Magda Mielcarz sprawia przyjemność swojej mamie? „Mama się nie daje rozpieszczać. Jest skromną osobą. Z mojej strony to raczej walka o rozpieszczanie. A dla mnie jest to bardzo ważne, żeby jej dać małe przyjemności. To ciągła walka, by się na coś zgodziła. Zawsze czułam niesamowitą miłość i wsparcie. Zawsze miałam poczucie, że jestem dogrzana miłością mamy”, wyjaśniła Magda Mielcarz.

 

Co je łączy, a co dzieli? Jak udaje im się pokonać tęsknotę? O tym, opowiedziały w naszym video! Sprawdźcie!

 

Polecany też: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

 

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecany też: TYLKO U NAS! Monika Zamachowska o synu Tomaszu: „Byłeś moim pierwszym dzieckiem, nie wiedziałam, jak postępować”

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.