Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Historia sprzed lat ujrzała światło dzienne. Co łączyło Meghan z Davidem Beckhamem? 

Szczegóły ich relacji wyszły na jaw

Gabriela Czernecka 5 czerwca 2019 08:54
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Meghan poznała Davida Beckhama jeszcze zanim została księżną Sussex. Piłkarz zrobił na niej ogromne wrażenie. Para poznała się przez wspólną znajomą, Pixie Lott, brytyjską wokalistkę. Gdy się poznali, David Beckham był już mężem Victorii Beckham. Przypomnijmy, że małżeństwo pojawiło się razem na ślubie Meghan z księciem Harrym. Sprawdzamy, co łączyło Meghan Markle z Davidem Beckhamem! Gorący romans czy prawdziwa przyjaźń?

Co łączy księżną Meghan z Davidem Beckhamem?

Meghan zanim została księżną Sussex często pojawiała się na czerwonym dywanie. Uczestniczyła w spektakularnych galach i imprezach, na których miała okazję poznawać znane postaci ze świata show-biznesu, sportu czy sztuki. Podczas jednego z takich wyjść poznała... Davida Beckhama. Ze znanym i popularnym piłkarzem zapoznała ją wspólna znajoma, brytyjska wokalistka Pixie Lott. Dziś okazuje się, że David Beckham zrobił na niej ogromne wrażenie.

„Meghan oczywiście zawsze podziwiała Davida i wiedziała, że ​​jest żonaty, ale i tak ją pociągał. Im dłużej rozmawiali, tym bardziej była nim zauroczona. Pomimo tego wiedziała, że do niczego między nimi nie dojdzie z powodu Victorii”, mówi informator australijskiego tabloidu New Idea. Choć Meghan była zauroczona Beckhamem, nigdy nie próbowała doprowadzić do sytuacji, w której ich relacja z przyjaźni przerodziła się w coś poważniejszego. Nie spodziewała się jednak, że kilka lat po tym, jak pozna swojego idola, który jak podaje źródło: „miał się do niej uśmiechnąć i po przyjacielsku zapytać o numer telefonu”, zostanie jego bliską znajomą. 

I faktycznie, David i Victoria od lat przyjaźnią się z brytyjską rodziną królewską. Uczestniczyli zarówno w ślubie księcia Williama z Kate Middleton, jak i w ślubie księcia Harry'ego właśnie z Meghan. Co ciekawe, teraz typuje się ich nawet do roli chrzestnych dziecka księżnej, Archiego Harrisona. Czy te typy się sprawdzą? Dowiemy się już niebawem!  

David Beckham
Fot. EastNews/Biotherm Homme/Splash

Jak gwiazdy radzą sobie z trądzikiem?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!