Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Co dziś robi Katarzyna Niezgoda? Zniknęła z mediów, jest szczęśliwie zakochana...

Jej wspaniałą metamorfozę pamiętamy wszyscy

Rafał Kowalski 21 lipca 2022 16:04
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Zaczynała od pracy na recepcji, a dziś jest uważana za jedną z najsprawniejszych bizneswoman w kraju. Katarzyna Niezgoda kiedyś zdobiła okładki gazet i nagłówki portali, obecnie zaś skupia się na biznesie i… wciąż zachwyca! Jak zmieniła się przez laty była partnerka Tomasza Kammela? Co u niej słychać? Sprawdziliśmy!

Katarzyna Niezgoda – droga do kariery

Gdy w latach 90. Katarzyna Niezgoda kończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, imała się różnych prac. Jedną z nich było doglądanie spraw recepcji w jednym z hoteli. Czas szybko zweryfikował jednak, jak świetną managerką jest 53-latka. W kolejnych latach bizneswoman została wiceprezesem banku BPH odpowiedzialnym za szkolenia, piastowała też wysokie stanowisko w banku Pekao, a od 8 lat może nazywać się head hunterką firmy Tower Executive Search. „Zajmuję się rekrutowaniem menedżerów na różne stanowiska – do korporacji i do prywatnych firm. Muszę znajdować najlepszych kandydatów i często przekonywać ich do tego, żeby zmienili pracę. To ludzie z dużymi sukcesami zawodowymi, pożądani w wielu miejscach. Przekonanie ich jest bardzo trudne”, opowiadała nam gwiazda w VIVIE! 4 lata temu.

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

W tym samym wywiadzie dodała też, że wielokrotnie musiała udowadniać mężczyznom, że jest w biznesie tak samo mocna jak oni. Przebicie szklanego sufitu wymaga ogromnej pracy. „Przede wszystkim nie mówi się tam do siebie po imieniu, w banku panują sztywne formuły. Nie można było wpaść do kogoś do pokoju i posiedzieć przy jego biurku. Nawet takie spotkania umawiała sekretarka. Nieraz popełniałam faux pas, bo i tak zwracałam się do wszystkich po imieniu albo sama robiłam sobie kawę w kuchni. Ubierałam się też podobno nie tak. Natomiast nie przypominam sobie, żeby moja kobiecość stanowiła jakiś problem”, wspominała początki kariery Kasia Niezgoda, autorka książki Pięścią w szklany sufit.

Dziś nie udziela już wywiadów, ale to nic złego, bo wciąż rozwija się w pracy. A sukcesy lubią ciszę.

Zobacz też: Katarzyna Niezgoda pokazała czułe zdjęcie z partnerem

Katarzyna Niezgoda, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel, Warszawa, 06.06.2012 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel, Warszawa, 06.06.2012 rok

Katarzyna Niezgoda – związki, metamorfoza

Od wielu lat była partnerka Tomasza Kammela zachwyca też efektami metamorfozy. W rozmowach z dziennikarzami Katarzyna Niezgoda podkreślała, że udało się jej zrzucić 30 kilogramów.

Ze swojego menu usunęła całkowicie chleb, gluten oraz fast foody. „Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera”, tłumaczyła w VIVIE!

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Z ostatnich zdjęć zamieszczonych w sieci wynika, że ulubienica czytelników może cieszyć się nie tylko zgrabną sylwetką, ale i nowym udanym związkiem. Druga połowa przedsiębiorczej ulubienicy internautów to mieszkający w Warszawie biznesmen, aktor i piosenkarz Paweł Markiewicz. I choć widzowie mogą znać twarz przystojnego blondyna z paradokumentów, Chyłki czy serialu Zawsze warto, to bliska jest też mu muzyka. Latem 2020 roku partner Katarzyny Niezgody promował w sieci klip do autorskiej piosenki List w butelce.

Kilka dni temu wybranek pani Katarzyny zadedykował jej jeden z postów na Instagramie. Co napisał? Sprawdź poniżej.

Pasują do siebie? Zobacz zdjęcia wykonane w ostatnich miesiącach. Przez ostatnie 3 lata Katarzyna Niezgoda wyciszyła się medialnie i nie opublikowała w sieci wielu nowych fotografii... Te nieliczne, które znajdują się na profilu prezentujemy poniżej. 

Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.