Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Co dziś robi Katarzyna Niezgoda? W ostatnich miesiącach bizneswoman zniknęła w mediów

Jej wspaniałą metamorfozę pamiętamy wszyscy

Rafał Kowalski 13 lipca 2021 14:56
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Zaczynała od pracy na recepcji, a dziś jest uważana za jedną z najsprawniejszych bizneswoman w kraju. Katarzyna Niezgoda kiedyś zdobiła okładki gazet i nagłówki portali, obecnie zaś skupia się na biznesie i… wciąż zachwyca! Jak zmieniła się przez laty była partnerka Tomasza Kammela? Co u niej słychać? Sprawdziliśmy!

Katarzyna Niezgoda – droga do kariery

Gdy w latach 90. Katarzyna Niezgoda kończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, imała się różnych prac. Jedną z nich było doglądanie spraw recepcji w jednym z hoteli. Czas szybko zweryfikował jednak, jak świetną managerką jest 52-latka. W kolejnych latach bizneswoman została wiceprezesem banku BPH odpowiedzialnym za szkolenia, piastowała też wysokie stanowisko w banku Pekao, a od 7 lat może nazywać się head hunterką firmy Tower Executive Search. „Zajmuję się rekrutowaniem menedżerów na różne stanowiska – do korporacji i do prywatnych firm. Muszę znajdować najlepszych kandydatów i często przekonywać ich do tego, żeby zmienili pracę. To ludzie z dużymi sukcesami zawodowymi, pożądani w wielu miejscach. Przekonanie ich jest bardzo trudne”, opowiadała nam gwiazda w VIVIE! 3 lata temu.

Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

W tym samym wywiadzie dodała też, że wielokrotnie musiała udowadniać mężczyznom, że jest w biznesie tak samo mocna jak oni. Przebicie szklanego sufitu wymaga ogromnej pracy. „Przede wszystkim nie mówi się tam do siebie po imieniu, w banku panują sztywne formuły. Nie można było wpaść do kogoś do pokoju i posiedzieć przy jego biurku. Nawet takie spotkania umawiała sekretarka. Nieraz popełniałam faux pas, bo i tak zwracałam się do wszystkich po imieniu albo sama robiłam sobie kawę w kuchni. Ubierałam się też podobno nie tak. Natomiast nie przypominam sobie, żeby moja kobiecość stanowiła jakiś problem”, wspominała początki kariery Kasia Niezgoda, autorka książki Pięścią w szklany sufit.

Dziś 52-latka nie udziela już wywiadów, ale to nic złego, bo wciąż rozwija się w pracy. A sukcesy lubią ciszę.

Katarzyna Niezgoda, VIVA! czerwiec 2018
Fot. Iza Grzybowska

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel, Warszawa, 06.06.2012 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Niezgoda, Tomasz Kammel, Warszawa, 06.06.2012 rok

Katarzyna Niezgoda – związki, metamorfoza

Od wielu lat była partnerka Tomasza Kammela zachwyca też efektami metamorfozy. W rozmowach z dziennikarzami Katarzyna Niezgoda podkreślała, że udało się jej zrzucić 30 kilogramów. Ze swojego menu usunęła całkowicie chleb, gluten oraz fast foody. „Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera”, tłumaczyła w VIVIE!

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Niezgoda z partnerem na premierze książki. Gwiazda wygląda kwitnąco!

Z ostatnich zdjęć zamieszczonych w sieci wynika, że 52-latka może cieszyć się nie tylko zgrabną sylwetką, ale i nowym udanym związkiem. Druga połowa przedsiębiorczej ulubienicy internautów to mieszkający w Warszawie biznesmen, aktor i piosenkarz Paweł Markiewicz. I choć widzowie mogą znać twarz przystojnego blondyna z paradokumentów, Chyłki czy serialu Zawsze warto, to bliska jest też mu muzyka. Latem zeszłego roku partner Katarzyny Niezgody promował w sieci klip do autorskiej piosenki List w butelce.

Pasują do siebie? Zobacz zdjęcia wykonane ponad rok temu. Przez ten czas Katarzyna Niezgoda wyciszyła się medialnie i nie opublikowała w sieci żadnej nowej fotografii... 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.