Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka lada dzień zostanie mamą. Znana jest płeć dziecka gwiazdy!

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2019 12:16
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że wraz z partnerem Cezarym zna już płeć maleństwa! Chłopiec czy dziewczynka? Choć baby shower Olgi Kalickiej nie zdradził, czy aktorka spodziewa się chłopca czy dziewczynki, to jednemu z serwisów udało się tego dowiedzieć. Poznajcie szczegóły!

Olga Kalicka urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Olga Kalicka jak podaje Super Express, już jakiś czas temu poznała płeć dziecka. Mimo to do tej pory aktorka starała się trzymać tę informację w tajemnicy. Mimo to wielu próbowało zgadywać, czy Olga urodzi chłopca czy dziewczynkę. Jak donosił niedawno Flesz, para miała spodziewać się chłopca. „Olga jeszcze przed Bożym Narodzeniem chce skoncentrować się wyłącznie na rodzinie i razem z Cezarym zacząć przygotowania do narodzin maleństwa”, zdradzała w rozmowie z dwutygodnikiem znajoma gwiazdy.

Chwilę później odbył się baby shower Olgi Kalickiej, ale z koloru ozdób i słodkości (wszystko utrzymane było w kolorze żółtym) nie udało się potwierdzić tych informacji. Najnowsze doniesienia przeczą tym poprzednim. Jak podaje Super Express, rodzina aktorki tak bardzo ucieszyła się z radosnej nowiny, ale nie  udało się im utrzymać płci dziecka gwiazdy w tajemnicy. 

Jak podaje serwis, Olga Kalicka urodzi dziewczynkę! Czy te informacje się potwierdzą? Z pewnością dowiemy się tego niebawem. Najważniejsze, że aktorka dobrze się czuje: „Czuję się inaczej, bo to jednak stan totalnie wyjątkowy. Na pewno dużo, a właściwie całe życie się zmienia. Wszystko się przewartościowuje”, mówi.

Pozostaje nam więc czekać na oficjalne potwierdzenie tej informacji, a młodej mamie życzymy szczęśliwego rozwiązania!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.