Martyna Gliwińska
Fot. instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Gliwińska po raz pierwszy pokazała ciążowe krągłości!

Była partnerka Jarosława Bieniuka promienieje

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2019 09:11
Martyna Gliwińska
Fot. instagram

O ciąży Martyny Gliwińskiej zrobiło się głośno w listopadzie tego roku. Była partnerka Jarosława Bieniuka potwierdziła wówczas, ze spodziewa się dziecka, ale stwierdziła jednocześnie, że były piłkarz nie wspiera jej w tym szczególnym czasie. Powodem miała być m.in. postawa jego mamy, która nie akceptowała stanu błogosławionego 29-latki. Tym razem kobieta zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której eksponuje ciążowe krągłości.

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek

Do tej pory Martyna Gliwińska skrzętnie ukrywała brzuszek, poza jednym zdjęciem, na którym był on jednak ukryty pod grubą kurtką. W Wigilię postanowiła zaprezentować go światu w pełnej krasie. Była partnerka Jarosława Bieniuka opublikowała fotografię, na której stoi pod choinką i trzyma na nim ręce. Stylizacja, którą miała na sobie, była naprawdę obcisła i idealnie podkreśliła sporych rozmiarów krągłości. 29-latka opatrzyła zdjęcie dosyć zabawnym podpisem, nawiązującym do świątecznego ucztowania.

„Kolacja wigilijna jak widać była u mnie syta”, napisała Martyna Gliwińska.

Na fotografii widoczne są również małe buciki dla dziecka, zapewne prezent, który kobieta otrzymała pod choinkę.

Martyna Gliwińska: termin porodu

Biorąc pod uwagę rozmiar brzuszka można wywnioskować, że ciąża jest naprawdę zaawansowana. Według wcześniejszych informacji, dziecko Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka ma przyjść na świat na początku 2020 roku. Do porodu pozostały zatem tygodnie.

Martyna Gliwińska zostanie mamą po raz pierwszy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

________ winter, winter welcome to 🙌🏻❄️☃️

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)  

Ojcem maleństwa jest Jarosław Bieniuk: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

________ Kolacja Wigilijna jak widać była u mnie suta 🙊😹 Wesołych Świąt 💫

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.