Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/ Laf AM
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem po raz czwarty?! Piłkarz odpowiada na zarzuty partnerki

„Jarek uznał to za problem”

Redakcja VIVA! 7 listopada 2019 10:28
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/ Laf AM

O życiu Jarosława Bieniuka znów jest głośno. Kilka miesięcy temu piłkarz zmagał się z oskarżeniami o rzekomy gwałt, ale jego przyjaciele zgodnie twierdzili, że zarzuty nie mogą być prawdziwe. Jedną z osób wspierających Bieniuka była Martyna Gliwińska, z którą nawiązał relację w 2016 roku. Partnerka sportowca ujawniła, że jest w ciąży, jednak jej komentarz wywołał prawdziwą burzę.

Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem

Media od dłuższego czasu obserwują związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Projektantka wnętrz pojawiła się w życiu piłkarza w 2016 roku, dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej. Dzieci zmarłej aktorki i sportowca od razu ją zaakceptowały. Para nie ujawniała szczegółów życia prywatnego, ale wydawało się, że Jarosław Bieniuk ułoży sobie życie na nowo.

Jak informuje tygodnik Na żywo, Martyna Gliwińska właśnie przyznała, że spodziewa się dziecka. Z jej słów wynika jednak, że piłkarz nie jest zadowolony, że po raz kolejny zostanie ojcem.

„Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem”, wyznała na łamach magazynu.

„Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu”, dodała. „Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą”.

Jarosław Bieniuk o ciąży Martyny Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk odpowiedział na zarzuty partnerki. „Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem”, podkreślił piłkarz na łamach portalu Jastrząb Post.

„Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy”, dodał.

Dziecko prawdopodobnie przyjdzie na świat na początku 2020 roku  

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.