Martyna Gliwińska
Fot. instagram
O NIEJ SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska już nie ukrywa ciążowych krągłości! Jak teraz wygląda?

Projektantka wnętrz podzieliła się nowym zdjęciem

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2019 14:25
Martyna Gliwińska
Fot. instagram

O związku Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej mówi się od kilku lat. Projektantka wnętrz pojawiła się w życiu piłkarza w 2016 roku, i chociaż nie ujawniali szczegółów życia prywatnego, media nie miały wątpliwości co do poważnych zamiarów pary. Gliwińska przyznała kilka tygodni temu, że spodziewa się dziecka, ale zasugerowała, że jej związek z Bieniukiem nie przetrwa tej próby...

Martyna Gliwińska w ciąży: zdjęcia

„Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem”, wyznała wtedy na łamach magazynu Na żywo. „Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą”, dodała Martyna Gliwińska.

„Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka”, odpowiedział jej wtedy Jarosław Bieniuk, decydując się na krótki komentarz dla portalu Jastrząb Post.

Pomimo nieprzyjemnych pogłosek, wiele osób wierzy, że para wciąż może dojść do porozumienia. Mówi się, że Martynie Gliwińskiej zależy na tej relacji. „Ona, tak jak Ania Przybylska, kocha Jarka z jego wadami i zaletami. Mocno wierzy, że potrafią stworzyć rodzinę i potrafi wybaczać”, napisało Życie na gorąco.

Projektantka wnętrz kompletuje teraz wyprawkę dla maleństwa i przygotowuje pokoik dziecięcy. Podzieliła się też z fanami nowym zdjęciem, na którym widoczne są pierwsze ciążowe krągłości.

Czy odnajdzie szczęście u boku Jarosława Bieniuka? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

________ winter, winter welcome to 🙌🏻❄️☃️

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.