Katarzyna Żak i Cezary Żak historia miłości
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Cezary Żak szczerze o małżeństwie i wspólnej pracy z żoną na jednym planie

„Mam trochę niewyparzoną gębę”

Olga Figaszewska 3 września 2021 12:52
Katarzyna Żak i Cezary Żak historia miłości
Fot. Olga Majrowska

Cezary i Katarzyna Żakowie to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Od 36 lat są nierozłączni. Tworzą zgrany duet w życiu prywatnym i zawodowym. Daleko im do związku idealnego. Zdarzają się kryzysy, które od razu udaje im się rozwiązywać. Zakochani przyznają, że siłą ich relacji jest przede wszystkim przyjaźń. W najnowszym wywiadzie Cezary Żak opowiedział o małżeństwie i zdradził, na co szczególnie zwracają uwagę podczas pracy.

Cezary Żak o małżeństwie

Wystąpili razem w Miodowych latach czy serialu Ranczo. Niewielu zdaje sobie sprawę, że małżonkowie unikają spotkań na planie produkcji. Dlaczego? Chodzi o relację pary. Małżonkowie starają się, by ich praca nie wpływała na życie prywatne. Swój zawód pozostawiają przed drzwiami i nie rozmawiają o aktorstwie w domu. Jak wyglądała ich praca podczas tworzenia Rancza, w którym Cezary wcielał się w role księdza i wójta, a Katarzyna w Solejukową, żonę lokalnego pijaka? Co ciekawe, małżonkowie nie widywali się tam zbyt często. 

„Ja wiedziałem, że z Kasią będę miał jedną scenę i koniec. My przez całe dziesięć sezonów spotkaliśmy się trzy razy. Na szczęście scenarzysta był mądrym facetem i tak to wymyślił, że ja się z Solejukową nie spotykałem za często. I dobrze dla naszego związku”, zdradził Cezary Żak w rozmowie z Plotkiem.

Czytaj także: Oto córki Katarzyny i Cezarego Żaków! Co robią Zuzanna i Aleksandra?

Katarzyna Żak, Cezary Żak
Fot. Olga Majrowska

Dlaczego Katarzyna i Cezary Żakowie unikają wspólnej pracy?

Początki wspólnej pracy nie były dla nich łatwe. Zdarzało się, że zakochani kończyli zdjęcia niewielkimi spięciami. Katarzyna Żak osobiście odbierała uwagi ukochanego, gdy pracowali na jednym planie zdjęciowym. Nie mogli sobie na to dłużej pozwolić. Wprowadzili zasady, których przestrzegają i czasami spotykają się na jednej scenie w teatrze.  

Ja mam trochę niewyparzoną gębę i lubię udzielać rad. A od kiedy zacząłem reżyserować w teatrze, to jest to chyba silniejsze ode mnie. Kasia początkowo źle to znosiła”, mówił aktor.

Co tak naprawdę jest ich złotym środkiem na udaną relację? Cezary Żak potwierdza, że takowej nie ma.

„Nie ma recepty na to, jak żyć ze sobą 36 lat. Myślę, że rozmowa i wzajemne zrozumienie bardzo pomaga. Nie ma małżeństwa bez cichych dni. Najważniejsze jest to, z jaką klasą się z nich wychodzi”, dodał w rozmowie z Plotkiem.

Katarzyna i Cezary Żakowie nie lubią używać wielkich słów i mówić o uczuciach. Kochają się i podkreślają, że po wspólnie spędzonych latach nadal uwielbiają ze sobą rozmawiać, nie nudzą się w swoim towarzystwie.  Ich wspólną pasją są podróże i zdarza się, że po intensywnym sezonie w pracy ruszają przed siebie, by oderwać się od szarej rzeczywistości.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Zobacz też: Katarzyna i Cezary Żakowie są razem już od 36 lat. Oto historia ich miłości

Katarzyna Żak i Cezary Żak, VIVA! maj 2016
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.