Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Cezary Pazura podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem z rodzinnego archiwum

„Wujek Czarek z dziećmi i ukochaną Żoną. Jest po co żyć”

Ksenia Krasko 15 października 2020 10:53
Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Cezary Pazura dba o utrzymywanie doskonałego kontaktu z fanami na portalach społecznościowych, dlatego na jego profilach w sieci pojawiają się zarówno ciekawostki o życiu zawodowym, jak i prywatnym. Najnowsze zdjęcie, opublikowane przez aktora, szczególnie spodobało się internautom, ponieważ gwiazda filmu Kiler pozuje na nim z gromadką swoich dzieci. Nie da się ukryć, że największą uwagę przykuwa jego najstarsza córka, Anastazja. Zobaczcie, jak wygląda!

Cezary Pazura na zdjęciu z dziećmi Instagram

Cezary Pazura ma czwórkę pociech. Trójka młodszych – Amelia, Antoni i Rita – to owoce jego miłości z Edytą Pazurą, a 30-letnia Anastazja urodziła się w związku aktora z pierwszą żoną, Żanetą. Jak przyznał po latach, to małżeństwo było jednym z trudniejszych doświadczeń w jego życiu. „Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny. Pozbawiony wszystkiego, bo wszystko było wspólne. Nie miałem żadnej intercyzy”, mówił w rozmowie z magazynem Pani.

Pewnego dnia kobieta wyszła z domu i już nie wróciła, a aktor musiał sam zaopiekować się czteroletnią wówczas córką. Pojawiły się osoby, które żądały spłaty długów jego żony. W jednym z wywiadów przyznał, że w tamtym czasie było mu na tyle ciężko, że myślał o samobójstwie. Pomógł mu Olaf Lubaszenko.

Dziś aktor jest spełnionym mężem i ojcem, a najnowsze zdjęcia na jego Instagramie są tego najlepszym dowodem. „Fot:1 – Wujek Czarek i wszystkie jego dzieci; Fot:2 – Wujek Czarek z dziećmi i ukochaną Żoną. Jest po co żyć”, napisał.

Wielbiciele aktora zwrócili uwagę na Anastazję – komentują, że jest bardzo podobna do ojca. Postanowiła pójść w jego ślady, ponieważ ukończyła Warszawską Szkołę Filmową. „Bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w wyuczonym zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy”, mówił Cezary Pazura w rozmowie z Super Expressem.

Przepiękne rodzinne fotografie, prawda? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.