Cezary Pazura na zdjęciu Edyty Pazury. Dlaczego aktor ma bliznę na szyi?
Fot. Instagram @ed_pazura
O TYM JEST GŁOŚNO

Internauci bezlitośnie o zdjęciu Cezarego Pazury z córką! „Jak dziadek z wnuczką”

Rodzinna fotografia nie przypadła do gustu fanom aktora...

Konrad Szczęsny 2 listopada 2019 19:41
Cezary Pazura na zdjęciu Edyty Pazury. Dlaczego aktor ma bliznę na szyi?
Fot. Instagram @ed_pazura

Mimo że ma na koncie dziesiątki kultowych ról i wierne grono fanów, także on musi mierzyć się z hejtem. Cezary Pazura na najnowszym zamieszczonym w mediach społecznościowych zdjęciu pozuje z najmłodszym dzieckiem, córeczką Ritą. Niestety, fotografia nie przypadła do gustu niektórym z internautów, którzy stwierdzili, że „wyglądają na niej jak dziadek z wnuczką”.

Cezary Pazura na zdjęciu z córką Ritą

Rita, najmłodsza pociecha Cezarego i Edyty Pazurów, skończyła w tym roku roczek. Dumni rodzice od jakiegoś czasu pokazują jej twarz w sieci, opatrując fotografie pełnymi czułości podpisami. Zazwyczaj w komentarzach fani rozpływają się z zachwytu i nie szczędzą parze komplementów. Niestety, tym razem obok pochlebnych komentarzy pojawiły się także te złośliwe.

„Pierwszy raz pociągiem. Jest szał. Trzecie zdjęcie już niepozowane. Bardzo bolesne”, podpisał fotografię aktor. Na wspomnianym zdjęciu roczna Rita przykłada mu piąstkę do twarzy.

W znakomitej większości fani zachwycali się rodzinną fotką.

„Oj tam, oj tam, córcia ma malutkie rączki, to chyba aż tak bardzo nie bolało z tej delikatnej rączki”, zauważył jeden. „Jak dwie krople wody!”, „Czarusia mała” wypisz wymaluj”, „Jaka podobna, Śliczna córeczka tatusia”, pisali zachwyceni pod postem.

W dyskusję włączyła się również żona gwiazdora, Edyta Pazura.

„A mnie powiedziałeś, że wcale nie bolało”, napisała przekornie w komentarzu.

Internauta uszczypliwie do Cezarego Pazury

Niestety, nie wszyscy dzielili się pozytywnymi komentarzami. Nie zabrakło także tych negatywnych i pełnych złośliwości, w których wypomniano Cezaremu Pazurze... wiek.

„Dziadek z wnuczką, słodkie”, stwierdził ironicznie jeden z fanów.

Na szczęście jednak sarkastyczna wypowiedź to zdecydowana mniejszość, biorąc pod uwagę komentarze internautów...

A jak Tobie podoba się zdjęcie Cezarego Pazury z najmłodszą córką?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.