Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
DZIECI GWIAZD

Tak wygląda córka Edyty i Cezarego Pazurów! Amelia ma już 13 lat!

„Z twarzy tata. Wszystkiego najlepszego Amelka”, pisze jedna z internautek

Karol Sowa 25 czerwca 2022 13:58
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura są rodzicami trójki dzieci: Amelii, Rity oraz Antoniego. Najstarsza córeczka kończy dzisiaj 13 lat! Żona aktora postanowiła podzielić się tą radosną nowiną ze swoimi obserwatorami: „Ta cudna dziewczyna kończy dzisiaj 13 lat… Mam wrażenie, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień...”, napisała na swoim Instagramie. Warto przypomnieć, że kiedy na świat przyszło pierwsze dziecko, Edyta Pazura miała 21 lat! „Czy dam radę? Czy będę dobrą matką? Czy będę umiała wychować ją tak wspaniale, jak moi rodzice wychowali mnie?", pytała na jej social-mediach. 

Córka Cezarego Pazury i Edyty Pazury kończy dzisiaj 13 lat! 

Mama swojej pociechy nie ukrywa dumy: „Ta cudna Dziewczyna kończy dzisiaj 13 lat… Mam wrażenie, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień i pamiętam swoje przerażenie, kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz. Czy dam radę? Czy będę dobrą matką? Czy będę umiała wychować ją tak wspaniale, jak moi rodzice wychowali mnie?"

Żona artysty informuje, że jej córka nie ma świadectwa z czerwonym paskiem. Podaje jednak jej inne zainteresowania oraz pasje, które rozwijają ją jako człowieka. Pod postem wiele osób podkreśla, że świadectwo z wyróżnieniem nie określa tego, jakim jest człowiekiem.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Syn Natalii Kukulskiej ma już 22 lata! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Cezary Pazura i Edyta Pazura
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

 

„Jest wyjątkowa i choć nie ma świadectwa z czerwonym paskiem i nie czyta 100 książek w rok, to jest absolutnie pięknym człowiekiem ✨ Pomocna, zaradna, empatyczna, zdolna, chce ratować świat i na dodatek pięknie śpiewa oraz maluje. Amelko jak zobaczysz kiedyś ten wpis wiedz, że Mont Blanc to przy Tobie pagórek 🌹”, czytamy.  

Pod zdjęciem pojawiło się wiele ciepłych oraz pięknych słów: „Z całego serca Pięknej Istocie pięknego życia. Niech się spełnia❤️❤️❤️”, „Uważam, że czerwony pasek na świadectwie nie określa człowieka. Tak jak napisałaś ma dużo innych zalet i to chyba jest najważniejsze. Niestety wiele rodziców o tym zapomina ❤️”, „Cudownie napisane! Te czerwone paski to jakieś szaleństwo”. Pojawiło się również porównanie do taty: „Z twarzy tata :D Wszystkiego najlepszego Amelka”, napisała jedna z internautek.  

Z okazji dzisiejszych urodzin, życzymy jej wszystkiego co najlepsze! 

CZYTAJ TEŻ: Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr w poruszającej rozmowie o relacji ojca z synem i swoich korzeniach

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.