Zobacz, jak wyglądają jej pociechy!

Olga Figaszewska 27 grudnia 2018 09:56

Synowie są dla Celine Dion całym światem. Dodają jej siły i są dla niej źródłem radości. Na fani świąt Bożego Narodzenia wokalistka postanowiła podzielić się z fanami uroczą fotografią z pociechami! Aż trudno uwierzyć, że tak wyrośli! René Junior i bliźniaki Eddy i Nelson to wykapana mama? 

Celine Dion na świątecznej fotografii z dziećmi. Jak wyglądają jej synowie? 

Celine Dion ma świetny kontakt ze swoimi pociechami. Po śmierci męża, to właśnie one dały jej siłę i oparcie.  „Poświęcam się dzieciom, organizowaniu życia codziennego i rodzinnego, podróżom, otoczeniu. To jestem ja!”, mówiła w wywiadzie dla Paris Match z 2014 roku. Wraz z mężem stworzyli szczęśliwą rodzinę. Dzieci były spełnieniem ich marzeń. Piosenkarka długo nie mogła zajść w ciążę. Dlatego po wielu próbach, małżeństwo zdecydowało się skorzystać z metody in vitro.

Fani są zachwyceni najnowszym wpisem gwiazdy na Instagramie! Celine Dion po raz kolejny podzieliła się z nimi wyjątkową, rodzinną fotografią. A rzadko to robi, ponieważ na co dzień chroni swoje życie prywatne. Na tle choinki pozuje wraz z najstarszym synem, 17-letnim René Charlesem, a także bliźniakami, Eddy’em i Nelsonem, które niedawno obchodziły ósme urodziny. Wielbiciele gwiazdy zauważyli, że jej synowie wyrośli na prawdziwych przystojniaków. I są niezwykle podobni do sławnej mamy! Zwłaszcza René Junior!

Zgadzacie się z nimi?  

1/5
Celine Dion, dzieci Celine Dion
Copyright @INstagram/@celinedion
1/5

Celine Dion na świątecznej fotografii z dziećmi

2/5
Celine Dion, dzieci gwiazd, Eddy Angelil, Nelson Angelil
Copyright @Instagram, Facebook/CELINE DION
2/5

Celine Dion z najmłodszymi pociechami

3/5
Celine Dion, dzieci gwiazd, Eddy Angelil, Nelson Angelil
Copyright @Instagram, Facebook/CELINE DION
3/5

Uważasz, że synowie Celine Dion są do niej podobni?

4/5
Celine Dion i Rene Angelila
Copyright @Getty Images
4/5

Trzeba przyznać, że synowie gwiazdy wyrośli na prawdziwych przystojniaków! 

5/5
Copyright @
5/5

Dzieci są dla Celine Dion całym światem. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.