O TYM SIĘ MÓWI

Celine Dion podzieliła się z fanami świąteczną fotografią z synami! 

Zobacz, jak wyglądają jej pociechy!

Olga Figaszewska 27 grudnia 2018 09:56

Synowie są dla Celine Dion całym światem. Dodają jej siły i są dla niej źródłem radości. Na fani świąt Bożego Narodzenia wokalistka postanowiła podzielić się z fanami uroczą fotografią z pociechami! Aż trudno uwierzyć, że tak wyrośli! René Junior i bliźniaki Eddy i Nelson to wykapana mama? 

Celine Dion na świątecznej fotografii z dziećmi. Jak wyglądają jej synowie? 

Celine Dion ma świetny kontakt ze swoimi pociechami. Po śmierci męża, to właśnie one dały jej siłę i oparcie.  „Poświęcam się dzieciom, organizowaniu życia codziennego i rodzinnego, podróżom, otoczeniu. To jestem ja!”, mówiła w wywiadzie dla Paris Match z 2014 roku. Wraz z mężem stworzyli szczęśliwą rodzinę. Dzieci były spełnieniem ich marzeń. Piosenkarka długo nie mogła zajść w ciążę. Dlatego po wielu próbach, małżeństwo zdecydowało się skorzystać z metody in vitro.

Fani są zachwyceni najnowszym wpisem gwiazdy na Instagramie! Celine Dion po raz kolejny podzieliła się z nimi wyjątkową, rodzinną fotografią. A rzadko to robi, ponieważ na co dzień chroni swoje życie prywatne. Na tle choinki pozuje wraz z najstarszym synem, 17-letnim René Charlesem, a także bliźniakami, Eddy’em i Nelsonem, które niedawno obchodziły ósme urodziny. Wielbiciele gwiazdy zauważyli, że jej synowie wyrośli na prawdziwych przystojniaków. I są niezwykle podobni do sławnej mamy! Zwłaszcza René Junior!

Zgadzacie się z nimi?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.