Camilla Cabello, Shawn Mendes
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Czy Camila Cabello i Shawn Mendes naprawdę są razem?

O nich jeszcze będzie głośno!

Ksenia Krasko 12 września 2019 17:57
Camilla Cabello, Shawn Mendes
Fot. East News

To jedna z najgorętszych par sezonu! Chociaż Camila Cabello i Shawn Mendes nie potwierdzili swojego związku, nie ukrywają, że łączy ich uczucie. Jak to bywa w przypadku wielu zgranych par, wszystko zaczęło się od... przyjaźni.

Camila Cabello i Shawn Mendes: historia związku

Camila Cabello i Shawn Mendes to utalentowani piosenkarze młodego pokolenia, a ich wspólny utwór Señorita był prawdziwym przebojem tych wakacji! Namiętny teledysk i równie emocjonalne występy na scenie skłaniają fanów do podejrzeń, że tą dwójkę łączy coś więcej. Pierwsze domysły pojawiły się jeszcze w 2015 roku, kiedy po raz pierwszy pojawili się razem na oficjalnym czerwonym dywanie, na after party po MTV Video Music Awards.

Shawn Mendes zdementował wtedy plotki o romansie w wywiadzie z E! News. Kilka miesięcy później pojawił się ich pierwszy wspólny teledysk do piosenki I Know What You Did Last Summer.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

W 2017 zadeklarowali miłość do siebie na swoich kontach na Twitterze, jednocześnie utrzymując, że nadal są „tylko przyjaciółmi”. A na początku tego roku pojawili się razem na rozdaniu nagród Grammy, wzbudzając ogromne zainteresowanie mediów i fanów.

Senorita, Camila Cabello i Shawn Mendes

Jak tylko pojawił się teledysk do hitu Señorita, w sieci dosłownie zawrzało. Cała historia nabrała zupełnie innych barw, kiedy okazało się, że po premierze Camila Cabello rozstała się z Matthew Husseyem, z którym spotykała się od ponad roku. Co ciekawe, fanom to nie przeszkadza – piosenkarka apelowała nawet o to, aby nie pisali jej byłemu partnerowi niemiłych komentarzy. „To, co robicie, naprawdę mnie boli [...]”, mówiła wtedy.

Pogłoski o romansie młodych artystów nie ucichają, gdy paparazzi przyłapują ich na romantycznym spacerze we dwójkę, podczas randki w restauracji, a także na wakacjach nad wodą. Według doniesień Entertainment Tonight, „Shawn i Camila początkowo po prostu lubili spędzać czas razem. Teraz pracują nad swoim związkiem”. Wokalistka powiedziała więcej w rozmowie z Variety. „Znam Shawna od dawna. Fajnie jest pracować i robić rzeczy z kimś, kto wiele dla ciebie znaczy”, wyznała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Camilla Cabello, Shawn Mendes
Fot. East News

Ich wspólny występ podczas tegorocznego rozdania MTV Video Music Awards nie pozostawił złudzeń. Chociaż zawiedli fanów, którzy tak bardzo czekali na pocałunek, nadrobili to podczas koncertu w Toronto. Cabello jest również jedną z gwiazd muzycznego wydania Elle, i porusza temat związku z Mendesem. „Szczerze mówiąc, po raz pierwszy od półtora roku naprawdę zakochałam się w innej osobie”, czytamy. „Miłość jest dla mnie najświętszą, najcenniejszą rzeczą. Chcę zawsze czuć, że moja miłość jest między mną a tą osobą, i nigdy nie należy do nikogo innego”.

Piosenkarka przyznała też, że poczułaby się nieswojo, gdyby wszyscy komentowali i oceniali jej relację miłosną... Czy nie jest na to trochę za późno?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.