Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jedno zdjęcie zdradziło całą prawdę o związku Meghan i Harry'ego. Sprawdźcie, o co chodzi!

Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 18 października 2018 18:58
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Ciąża Meghan to najgłośniejszy temat ostatnich dni. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekują na kolejne wieści na temat błogosławionego stanu Meghan, ale jak na razie para milczy. Internauci muszą więc zadowolić się najnowszymi zdjęciami młodej pary. Zakochani przebywają właśnie w Australii, gdzie promują igrzyska Invictus Games. Podczas jednego z dni pogoda nie do końca dopisała, bo w pewnym momencie zaczął padać deszcz. Para skryła się pod parasolem, a fotografowie zaczęli robić zdjęcia. Jedno z nich szczególnie przykuwa uwagę! Sprawdźcie, o co chodzi!

Cała prawda o związku Harry'ego i Meghan

Para książęca Sussex przebywa obecnie w Australii. W pewnym momencie podczas jednego z wyjść pary zaczął padać deszcz, a zakochani schowali się pod parasolem. Podczas, gdy książę Harry przemawiał, Meghan trzymała mu nad głową parasolkę. Ekspertka od mowy ciała, Louise Mahrel przeanalizowała zachowanie pary. Biorąc pod uwagę ostatnie plotki o tym, że Meghan jest wyrachowana, czuje się jak gwiazda i za wszelką cenę chce być w centrum zainteresowania, opinia ekspertki rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Jej zdaniem, Meghan jest wpatrzona w ukochanego i doskonale wie, kto w tym związku powinien grać pierwsze skrzypce. „On spełniał swój obowiązek, a jego kobieta jest zachwycona, że może trzymać za niego parasol i patrzy na niego z miłością”, mówi. Weźmy pod uwagę, że gdy tylko się rozpadało parasolkę zaproponował Harry'emu sam gubernator. Książę jednak uprzejmie odmówił i powiedział, że u jego boku ma żonę, która z pewnością mu pomoże.

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

I faktycznie, widać było, że Meghan jest zachwycona tym, że może wspomóc ukochanego w tak błahej sprawie. „Podkreśla ich bliskość. On to akceptuje. Dla mnie to oznacza, jak bardzo są ze sobą blisko. To najpiękniejsze zdjęcie kochającej się pary, która patrzy w jednym kierunku, jest im dobrze ze sobą i są idealnie dobrani. Uwielbiam to!”, mówi Louise Mahrel.

Faktycznie, każde kolejne pojawienie się Harry'ego i Meghan i ich zachowanie tylko udowadnia, że świetnie się dogadują i są naprawdę dobraną parą! Zresztą zobaczcie i sami oceńcie. 

Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.