Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Odeta Moro ułożyła sobie życie na nowo. Była żona Michała Figurskiego jest w ciąży!

Jak się czuje przyszła mama?

Olga Figaszewska 22 marca 2018 16:23
Fot. Instagram

Odeta Moro jest w ciąży! Po rozstaniu z Michałem Figurskim dziennikarka ułożyła swoje życie na nowo. Szczęśliwą nowiną podzieliła się z internautami na swoim Instagramie. Jak czuje się przyszła mama? Który to już miesiąc?

Odeta Moro jest w ciąży

Odeta Moro wkrótce zostanie mamą! Dziennikarka postanowiła poinformować o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Pochwaliła się... testem ciążowym! Wszystko wyjaśnił opis zdjęcia: „U nas już wiosna :)”, napisała. Podobno to już piąty miesiąc.

„Odeta jest w piątym miesiącu ciąży. Czuje się świetnie i wygląda kwitnąco”, zdradził informator Jastrząb Post.

Dziennikarka jest już mamą 15-letniej Sonia z małżeństwa z Michałem Figurskim. Od dłuższego czasu związana jest z Konradem Komarnickim. Teraz ich rodzina się powiększy. A dziennikarka nie kryje swojej radości.

Serdecznie gratulujemy! 

 

U nas już wiosna;) #wiosna#nowalijki#2kreski#lucky#me

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

Odeta Moro, Michał Figurski
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…