Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Odeta Moro ułożyła sobie życie na nowo. Była żona Michała Figurskiego jest w ciąży!

Jak się czuje przyszła mama?

Olga Figaszewska 22 marca 2018 16:23
Fot. Instagram

Odeta Moro jest w ciąży! Po rozstaniu z Michałem Figurskim dziennikarka ułożyła swoje życie na nowo. Szczęśliwą nowiną podzieliła się z internautami na swoim Instagramie. Jak czuje się przyszła mama? Który to już miesiąc?

Odeta Moro jest w ciąży

Odeta Moro wkrótce zostanie mamą! Dziennikarka postanowiła poinformować o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Pochwaliła się... testem ciążowym! Wszystko wyjaśnił opis zdjęcia: „U nas już wiosna :)”, napisała. Podobno to już piąty miesiąc.

„Odeta jest w piątym miesiącu ciąży. Czuje się świetnie i wygląda kwitnąco”, zdradził informator Jastrząb Post.

Dziennikarka jest już mamą 15-letniej Sonia z małżeństwa z Michałem Figurskim. Od dłuższego czasu związana jest z Konradem Komarnickim. Teraz ich rodzina się powiększy. A dziennikarka nie kryje swojej radości.

Serdecznie gratulujemy! 

 

U nas już wiosna;) #wiosna#nowalijki#2kreski#lucky#me

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

Odeta Moro, Michał Figurski
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.