Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Odeta Moro ułożyła sobie życie na nowo. Była żona Michała Figurskiego jest w ciąży!

Jak się czuje przyszła mama?

Olga Figaszewska 22 marca 2018 16:23
Fot. Instagram

Odeta Moro jest w ciąży! Po rozstaniu z Michałem Figurskim dziennikarka ułożyła swoje życie na nowo. Szczęśliwą nowiną podzieliła się z internautami na swoim Instagramie. Jak czuje się przyszła mama? Który to już miesiąc?

Odeta Moro jest w ciąży

Odeta Moro wkrótce zostanie mamą! Dziennikarka postanowiła poinformować o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Pochwaliła się... testem ciążowym! Wszystko wyjaśnił opis zdjęcia: „U nas już wiosna :)”, napisała. Podobno to już piąty miesiąc.

„Odeta jest w piątym miesiącu ciąży. Czuje się świetnie i wygląda kwitnąco”, zdradził informator Jastrząb Post.

Dziennikarka jest już mamą 15-letniej Sonia z małżeństwa z Michałem Figurskim. Od dłuższego czasu związana jest z Konradem Komarnickim. Teraz ich rodzina się powiększy. A dziennikarka nie kryje swojej radości.

Serdecznie gratulujemy! 

 

U nas już wiosna;) #wiosna#nowalijki#2kreski#lucky#me

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

Odeta Moro, Michał Figurski
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.