Fot. Instagram
Z OSTATNIEJ CHWILI

Odeta Moro ułożyła sobie życie na nowo. Była żona Michała Figurskiego jest w ciąży!

Jak się czuje przyszła mama?

Olga Figaszewska 22 marca 2018 16:23
Fot. Instagram

Odeta Moro jest w ciąży! Po rozstaniu z Michałem Figurskim dziennikarka ułożyła swoje życie na nowo. Szczęśliwą nowiną podzieliła się z internautami na swoim Instagramie. Jak czuje się przyszła mama? Który to już miesiąc?

Odeta Moro jest w ciąży

Odeta Moro wkrótce zostanie mamą! Dziennikarka postanowiła poinformować o tym swoich fanów w mediach społecznościowych. Pochwaliła się... testem ciążowym! Wszystko wyjaśnił opis zdjęcia: „U nas już wiosna :)”, napisała. Podobno to już piąty miesiąc.

„Odeta jest w piątym miesiącu ciąży. Czuje się świetnie i wygląda kwitnąco”, zdradził informator Jastrząb Post.

Dziennikarka jest już mamą 15-letniej Sonia z małżeństwa z Michałem Figurskim. Od dłuższego czasu związana jest z Konradem Komarnickim. Teraz ich rodzina się powiększy. A dziennikarka nie kryje swojej radości.

Serdecznie gratulujemy! 

 

U nas już wiosna;) #wiosna#nowalijki#2kreski#lucky#me

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

Odeta Moro, Michał Figurski
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.