Britney Spears i Sam Aghari MT
Fot. Facebook Britney Spears
ZE ŚWIATA GWIAZD

Do trzech razy sztuka? Britney Spears planuje ślub ze swoim 23-letnim chłopakiem!

Weronika Bruździak-Gębura 20 czerwca 2017 06:30
Britney Spears i Sam Aghari MT
Fot. Facebook Britney Spears

Do trzech razy sztuka? „Britney Spears planuje ślub z 23-letnim Samem Ashgarim”, donoszą zagraniczne media. Czy księżniczka popu w końcu znalazła szczęście w miłości?

 

Nieudane małżeństwa Britney Spears

Do tej pory życie prywatne Britney Spears nie było usłane różami. Piosenkarka ma na koncie dwa nieudane małżeństwa, a rozpad każdego z nich z wypiekami na twarzy śledzili fani i media na całym świecie. W 2004 roku Britney Spears wzięła ślub w Las Vegas ze swoim kolegą z dzieciństwa, Jasonem Allanem Alexandrem, który po zaledwie 55 godzinach został anulowany. Drugi raz poszła do ołtarza kilka miesięcy później z tancerzem ze swojego zespołu, Kevinem Federlinem, którego poznała zaledwie pięć miesięcy wcześniej. Para doczekała się dwóch synów i rozwiodła w 2007 roku.

35-latka przypłaciła to wszystko zdrowiem: przeszła załamanie nerwowe, ogoliła głowę na łyso, wylądowała w szpitalu psychiatrycznym i straciła prawo do opieki nad dziećmi: 2-letnim wtedy Seanem i rocznym Jaydenem Jamesem.

Po kilku latach Britney Spears zaczęła układać sobie życie na nowo, naprawiać relacje z bliskimi, szczególnie z synami, a także odbudowywać karierę. Od kilku lat regularnie występuje w luksusowym hotelu i kasynie w Las Vegas - Planet Hollywood Resort and Casino, gdzie podobno ma imponującą gażę za występy.

 

Britney Spears planuje ślub z Samem Asgharim

Czy i tym razem sprawdzi się zasada, że do trzech razy sztuka? Tak twierdzą zagraniczne media i zdradzają, że piosenkarka pod koniec roku planuje ślub z nowym wybrankiem.

Kim jest Sam Asghari? To 23-letni tancerz i trener personalny pochodzący z Iranu. Z Britney Spears spotyka się od kilku miesięcy. Poznali się na planie teledysku do jej piosenki „Slumber Party”, która miała premierę w połowie listopada 2016 roku.

 

 

Od tamtego czasu są nierozłączni. Para regularnie wstawia zdjęcia i filmiki do sieci, na których wyraźnie widać, że są w sobie zakochani i nie zwracają uwagi na dzielącą ich różnicę wieku - Britney jest starsza od Sama o 13 lat.

 

 

Thinking of tonight's show has me spinning... just like this night in Vegas 😜🌀 Can't wait to see you, #Osaka!!!

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

 

 

 

Well that was easy 😂😂😂

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)

 

 

 

Ready? Go....

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)

 

 

 

Beautiful day in Malibu with @samasghari 💙💙💙

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

 

 

Polecamy też: Oto nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu wreszcie się ustatkuje i weźmie trzeci ślub?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?